Positivus AB Festival: 18-19/07/2008

23.12.2007 23:10:58 aizsāka dzēsts lietotājs
56 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 23.12.2007. 23:14:02
Komentāra reitings: 12.311

Ieskats zem pasākuma mājaslapas http://www.positivusabfestival.com un attiecīgi atbalsts pēc saviem ieskatiem tālākajam.

Manā gadījumā: Anthony and the Johnsons, Sigur Ros.

dzēsts lietotājs, 24.12.2007. 07:29:04
Komentāra reitings: 9.41

the killers un sigur ros protams ;)

edis_, 24.12.2007. 08:18:27
Komentāra reitings: 1.72

Liekas, ka mūsu zemē ir tāds kā bums uzradies, visi pēkšņi sākuši klausīties sigur ros, bet ja kādam pajautātu par viņiem pirms kāda gadu, vismaz lielākā daļa domātu, ka tā ir kāda televozoru firma.

Pats vēlētos Antony and the Johnsons un Manic Street Preachers. Morrissey arī nenāktu par sliktu.

dzēsts lietotājs, 24.12.2007. 08:49:49
Komentāra reitings: 9.531

par Reel Big Fish un Caliban pirms gada neviens neko nerunāja_sāka runāt tikai tad kad uzzināja ka šamējie tuvojas Latvijai ;)
jā atzīstu ka Sigur Ros tik nesen manas ausis izdzirdēja _ labāk vēlāk nekē nekad ;)

rxx, 24.12.2007. 08:56:09
Komentāra reitings: -14.306

Jē, jē.. Es naetceros, par ko es tur balsoju, bet varu pateikt tikai to, ka izdzēšot cepumus var balsot atkārtoti.. :D

Ā, es par Morrissey un Scissor Sisters.

Bet paklau, davai sarunājam tā, ka jūs braucat uz Beach party, Zvērā vei kas jums tur ir, bet es braucu uz Positivus. Pagājušgad bez jums tur bija dikti labi! :D

kampy, 24.12.2007. 10:15:50
Komentāra reitings: 5.576

sigur ros un the killers!!!

dzēsts lietotājs, 24.12.2007. 11:47:39
Komentāra reitings: 3.877

Par sigur ros jau divas reizes nobalsoju.
Vajag viņus uz Latviju :)

dzēsts lietotājs, 24.12.2007. 15:20:26
Komentāra reitings: 3.291

Vajag, vajag! Jābalso!
Viņu mūzika ir debešķīga!

dzēsts lietotājs, 24.12.2007. 15:22:54
Komentāra reitings: 8.794

edis_ ir kārtējais super gudrais mūzikas pārzinējis kurš visu zin tieši tad kad tam ir īstais laiks - ātrāk par visiem utml - super vecis esi!

par sigur ros vienozīmīgi tur jābalso :)

dzēsts lietotājs, 24.12.2007. 15:40:08
Komentāra reitings: 5.224

tu jau ar piederi pie tās pašas latviešu tautas - necenties aizbēgt un arī laikam esi viens no sevis nosauktajiem 99%, bet vispār kāda starpība, kas kā sāka kko klausīteis, galvenais, lai patīk - tas arī viss!

edis_, 24.12.2007. 15:40:34
Komentāra reitings: -5.744

Īstenībā tur ir jāpiekrīt rxx. Brauciet uz saviem festiem, guļiet zālē, apdzerieties utt. Positivus vajag savu apmeklētāju loku, spēs iztikt arī bez lielālās daļas no Jums.
Kas attiecas uz gandiju - man vienkārši fascinē latviešu tauta. Vienreiz parāda kādu filmu par viņiem, noklausas Gosoli un ir pārākie fani. Protams, 99% pateiks, ka iesāka klausīties viņus savādāk. Atgādina mazliet trulu līdzi skrienošu baru. Bet ko nu vairāk vajag, labāk šādi, nekā nekādi nepaplašināt mūzikas apvāršņus.

melomaans, 24.12.2007. 16:25:29
Komentāra reitings: -3.696

Piekrītu edim par 100%! Tas ir novērots vienmēr un visur. Un nejau tikai Latvijā...

dzēsts lietotājs, 24.12.2007. 16:38:19
Komentāra reitings: -0.238

Mana balss (ja kādam tas interesē) noteikti tiek Scissor Sisters un Travis. Vēl Manic Street Preachers iegūtu manu balsi, ja būtu jāizvēlas vairāk.
Būs laikam kaut kad jāsaņemās un jāpaklausās tie Sigur Ros, ja jau par to tā runā. Esmu atpalikusi un vecmodīga.

zvirbulis, 24.12.2007. 17:43:50
Komentāra reitings: 1.236

es piekriitu edim :D
un ja bus manic street preachers pavisam droshi zvera vai citu dzerstiņfestu vieta ab izvelešos :)

dzēsts lietotājs, 24.12.2007. 20:12:52
Komentāra reitings: 7.703

melomaans man baigi interesē kā tu to esi novērojis un kad..? vai tad mūziku cilvēki rada priekš kkadiem izredzētajiem, kam viņa tiks lemta klausīt?

adellada, 24.12.2007. 21:40:35
Komentāra reitings: 10.43

Man tas liekas absurdi, redz es klausos SigurRos un tie, kas pēc kāda gada, kad es klausos, sāk klausīties viņus ir truli pakaļskrējēji
Nu nevar taču reāli būt tā, ka visi vienlaicīgi uzzin visu par vienu un to pašu[klausās, fanot utt.]
Es te varu tagad pateikt, ka klausos kaimiņannas dziedāšanu tajā laikā, kad viņa govis slauc un, kad pēc gada, jūs atkodīsiet to kā viņa dzied, sākšu bļaut - AK JŪS NOŽĒLOJAMIE PAKAĻSKRĒJEJI, kuri dzirdējuši tik vienu dziesmu no manas Anniņas, tagad ir baigi krutie.
pfti.

Par SigurRos runājot, nekad tā īsti mani viņi nav aizrāvuši, laikam vēl nav īstais laiks man viņus klausīties un saprast.

dzēsts lietotājs, 25.12.2007. 18:08:26
Komentāra reitings: 5.895

Runājot par Sigur Ros, šodien ap pusdienu pa LR1 bija kkāds raidījums par viņiem, biju sajūsmā!

dzēsts lietotājs, 25.12.2007. 18:35:25
Komentāra reitings: 15.476

Man tāds priekšstats,ka visvarenie puiši ir piedzimuši jau ar ieliktām zināšanām par visām grupām. Kaut kad jau jābūt pirmajai reizei,kad uzzin par kādu grupu,vai ne? Agrāk vai vēlāk-kāda starpība.

theivis, 25.12.2007. 20:13:21
Komentāra reitings: 1.65

Es vēlos pateikt, ka es piekrītu nevermind.

sviestmaize, 25.12.2007. 21:15:51
Komentāra reitings: 8.407

AKJĒZIŅ!
ko visi tā satraucās! nav viens vienīgs cilvēks, mesija, izredzētais, kuram vienīgajam būs lemts klausīt savām svētajām ausīm kādu mūziku un citus zākāt.
un labi vien ir, ka Sigur Ros klausītāji tagad ir padaudz. varbūt padomājiet par to, ka tādejādi būs lielāka iespēja, ka par viņiem gana daudz sabalsos un dabūs viņus kaut uz šo festivālu, nevis gaužaties, ka tagad te kāda kulta pakaļskriešana.

nezaale, 25.12.2007. 21:26:43
Komentāra reitings: 2.941

pirmāmkārtām jau Sigur Ros. bet starp Travis un Manic Street Preachers tā pagrūti bija izvēlēties. būtu jau makten jauki, ja būtu bijusi iespēja balsot par trim.

dzēsts lietotājs, 25.12.2007. 22:14:41
Komentāra reitings: 1.823

kautkāds sūda fests! kur 50cent, snoop doggy, wutang clan, lil bow wow? un tas zigurds ross ir galīgs fuflo starp citu!

melomaans, 26.12.2007. 12:55:27
Komentāra reitings: -0.714

gandij- Vienmēr un visur ir šādi gadījumi... Taču es nesaku,ka tas ir slikti,nebūt nē- Labāk vēlāk,nekā nekad,taču ir jāsaprot tas ,ka Sigur Ros nav jauna grupa. Un starp melomāniem ( :D ) runājot, nezināšanu šajā aspektā varētu pieļaut TIKAI tad,ja Sigur Ros būtu izlaidusi savu debijas ierakstu 2007.gadā,taču tas tā nav. Jā,protams,ka ir cilvēki,kas ,piemēram par John Lennon atstāto muzikālo mantojumu uzzināja tikai vakar vai uzzinās rīt,taču tādā gadījumā diezin vai konkrētā indivīda viedoklis par mūziku profesionālā izpratnē ir diži ņemams vērā...
Neviens jau neko nepārmet...
Islande,Islande,Islande....

dzēsts lietotājs, 26.12.2007. 13:37:52
Komentāra reitings: 6.048

Melomāns, manuprāt, ir izteikts pamats šaubām tam, ka attiecīgi Tu klausītos Sigur Ros jau no apmēram 1997.gada.

melomaans, 26.12.2007. 15:16:26
Komentāra reitings: -2.211

Un? Ko Tu ar to vēlējies teikt? Es nesaku,ka klausos Sigur Ros jau kopš šīs grupas pirmsākumiem,taču paklau - starp 1997. un 2007. gadu tomēr ir zināma starpība.
Jebkurā gadījumā,no offensive. :)

zipaks, 26.12.2007. 21:02:00
Komentāra reitings: 0.315

Obanā es nezinu nekādus Rosus un pārējos klaunus tapēc labāk došos uz k-kādu dzerstiņfestu un kārtīgi pieliešos. ;)
Priekā!

walx, 27.12.2007. 07:08:25
Komentāra reitings: 6.482

pievienojos Zipakam... Rosus nezinu toties Zvērā un Sutā būšu....

kas_te, 27.12.2007. 07:48:54
Komentāra reitings: 1.346

Walx, kas tur beigās ar to DL notiek, + - būs vai nebūs?

dzēsts lietotājs, 27.12.2007. 13:43:24
Komentāra reitings: -8.587

Sigur Ros pēkšņajai masu popularitātei ir kāds pa visam vienkārš izskaidrojums,viņi jau pāris gadus ir Geffen Records (http://en.wikipedia.org/wiki/Geffen_Records) paspārnē.

Vispār man ir pašam sava sazvērestības teorija par to,ka lielās ierakstu kompānijas regulāri izdod čupām ļoti vājus ierakstus pa retam laižot klajā ko ļoti viduvēju,kas uz kopējā mūsdienu mūzikas daraņķīgā fona šķiet gandrīz vai kā šedevrs.Un galu galā pievienojas vēl visādi mūzikas apskatnieki,kritiķi un citi ķēmi slavējot to štrunu,jo katram laikam ir vajadzīgi savi varoņi.
Galu galā tas arī ļauj visādiem Coldplay,Radiohead,Arcade Fire un visādiem britu sūdiem notikt.







dzēsts lietotājs, 27.12.2007. 16:27:58
Komentāra reitings: 1.622

mjā, ar positivus būs tāpat kā ar "zvērā" un visiem citiem festiņiem - visiem liksies baigi "kūl" uz tādiem braukt, strauji sāks popularitzēties un beigu beigās - sāks gribētos boikotēt tos pašus

rxx, 27.12.2007. 18:15:45
Komentāra reitings: 17.279

Positivus ir normāls pasākums, kuru rīko nozares profesionāļi ar pietiekoši lielu pieredzi, nopietnām investīcijām, ievērojamiem sponsoriem un jēdzīgiem māksliniekiem. Tas nav nekāds "festiņš" no sērijas divas meijas, divas tumbas.

melomaans, 27.12.2007. 19:20:45
Komentāra reitings: 3.046

Tieši tā! Neko tik grandiozu Latvijas festivālu scēna vēl nebija piedzīvojusi... Nopietns konkurents Opener'am , ja ņem vērā ideālo norises vietu.

sviestmaize, 27.12.2007. 20:26:54
Komentāra reitings: 9.425

negribētu pieļaut radiohead un coldplay pielīdzināšanu titulam "britu sūds", cienījamais germsburn86!

dzēsts lietotājs, 28.12.2007. 01:42:52
Komentāra reitings: -8.12

Skatoties uz to cik daudzi nu uz man ir pikti un izlasot sviestmaizes komentāru gribas nocitēt viedā Frenka Zapas vārdus-
''The Ultimate Rule ought to be:'If it sounds GOOD to you, it's bitchen; if it sounds BAD to YOU, it's shitty' The more your musical experience, the easier it is to define for yourself what you like and what you don't like. American radio listeners, raised on a diet of_____ (fill in the blank), have experienced a musical universe so small they cannot begin to know what they like''.

rxx, 28.12.2007. 08:50:38
Komentāra reitings: 6.734

86, iedod man trīs Youtube linkus uz dziesmām, kas tev liekas nu baigi labās! Vai arī tās neviens nav izdevis? :P :D

sviestmaize, 28.12.2007. 09:50:27
Komentāra reitings: 8.049

lai nu kas, bet par sūdu es to tiešām negribētu saukt. Tev var patikt un Tev var nepatikt, bet nu sūds? aī.. lai gan tādi ir cilvēki. ka tik padirst, atvainojiet. pati jau arī laikam neesmu diži labāka, jo dažkārt no manas mutes var dzirdēt to, ka kaut kāds fiftijs un vēl visādi reperīši un hiphoperīši ir sūdi. bet noteikti ir cilvēki, kam tas patiks, kam tā liksies vienkārši ģeniāla mūzika. un varbūt pat ir. tikai ne priekš manis.

dzēsts lietotājs, 28.12.2007. 10:11:28
Komentāra reitings: -2.598

Es Tev varētu arī trīssimts linkus ''iemest'',bet nu labi,lai iet trīs vairāk vai mazāk randomā-
http://www.youtube.com/watch?v=ReIEDHMu0Zw

http://www.youtube.com/watch?v=22dVp9tER5w

http://www.youtube.com/watch?v=0LZs2MoBlUw

Un rxx Tu mani es pilnībā pārpratis,es tieši pretēji apgalvoju,ka ir radīts neticami daudz labas mūzikas,kas gan bieži vien neaizsniedz jaunu cilvēku dzirdīgās ausis,taču,ja tomērt tā arī noteik,tad viņiem tā šķiet ''veca un muļķīga'' mūzika un viņi paliek pie saviem plasībo,koldplejiem utt. Jo viņu smadzenes ir neatgriezensiki atmiekšķētas.Es Tev varētu nosaukt simtiem izpildītāju kuras ir vērts dzirdēt un man pašam ir bail,ka nepaspēšu noklausīties visu labo mūziku kuru kāds ir radījs,jo tās ir tik daudz,ka visus foršos blūzmeņus vien varētu sanākt klausīties divas dzīves.Tātad es gribēju teikt pavisam,ko citu..

sviestmaize, 28.12.2007. 11:03:36
Komentāra reitings: 4.97

radiohead jau arī nebūt nav TIK jauni un TIK draņķīgi lai atšķaidītu smadzenes.
un es klausos arī Bobu Dylanu, kuru esi šeit iemetis.
un es klausos arī Led Zeppelin un Durvis, Bītlus, mazliet arī Pink Floyd utt. utml., tā kā savādi sanāk, ka es klausos arī koldplejus un radiohead, kuri man atmiekšķē smadzenes, bet tomēr ar šīm savām jau atmiekšķētajām smadzenēm es klausos arī šo "veco un muļķīgo" mūziku.

melomaans, 28.12.2007. 11:39:16
Komentāra reitings: -0.193

Pilnīgs absurds!
Visos laikos , arī tad ,kad Bobs Dilans vēl bija mazs puika, ir pastāvējusi mūzika , kas "atmiekšķē smadzenes" un arī šobrīd pastāv. Tikai nejau Radiohead , Arcade Fire vai Muse veidolā. Paskaties , kas notiek UK komerciālo radiostaciju topos , tad arī runāsim par "mūziku" ,kas "atmiekšķē smadzenes" :D.
...

kas_te, 28.12.2007. 12:09:13
Komentāra reitings: -1.153

kāds man var pateikt iepriekšējā melomāna komentāra jēgu?
Pārlasu vēl un vēl, bet šķiet, ka palieku tikai stulbāks! :D

dzēsts lietotājs, 28.12.2007. 13:22:21
Komentāra reitings: 2.725

Arcade Fire mēģina ierakstīt Brūsa Springstīna Born To Run,Coldplay mēģina būt U2,Muse un Radiohead ir tādi kā ''ja Nirvana spēlētu progresīvo roku'',ar ''britu sūdiem'' savukārt biju domājis tos neskaitāmos Joy Division atdarinātājus (Interpol,Editors,Killers utt.).Protams katram ir savas ietekmes un tas ir tikai pašsaprotami un kā teicis Pols Makartnijs:''Labs mūziķis ietekmējas no citu idejā,izcils mūziķis tās zog.''
Es nesaku,ka piemēram Arcade Fire vai Radiohead ir sliktas grupas,nebūt ne,taču ir skaidrs,ka viņi ir ''uzpūsts burbulis'',jo katram laikam vajag kādu,ko celt ģēnija kārtā,jo mēs taču visi vēlamies būt ''vēstures liecinieki''.Un te arī mēs nonākam pie,ja ne neplnītām,tad katrā ziņā pie krietni pārspīlētām uzslavām.Aiz tā visa vēl protams vēl stāv milzīgas PR kampaņas un dažādi mārketinga triki (nu kaut vai sakarā ar pēdējo Radiohead albūmu),jo savādāk kā gan izskaidrot faktu,ka visas šīs grupas pieder(jā tieši tā-PIEDER) lielām ierakstu kompānijām,pat White Stripes un Dohertijs ar saviem Libertines un Babyshambles ir labi izrēķināts biznesiņš.Pēdējiem minētajiem gan nevar pārmest,ko citu viņu mūzika nav tik neizturami pārproducēta kā vairumam,kurus klausoties šķiet,ka ausīs tiek lieta izkausēta plastmasa,bet tas protams pieder pie biznesa masām vajag glīti glancētu produktu..
Šeit atkal jācitē izcilākais mūzikas kritiķis Lesters Bengs:''Labākā rokmūzika ir ierakstīta caur sūdīgu tehniku spēlējot uz sūdīgiem instrumentiem''(hei,paklausieties Stooges).
Es protams nesaku,ka nerodas nekas labs es pats labprāt paklausos Arcade Fire un senāk arī Muse mēdzu klausīties,taču manuprāt cilvēkam ir grūti izprast šābrīža mūzikas procesus un kaut ko patiesi objektīvi novērtēt,ja viņš nav tiešām izpratis vai izklausījies tos šedevrus kuri radušies krietni senāk,ja viņš nav dzirdējis ne veco labo soulu,R&B,blūzu,rokenrolu un visu,kas sekoja jau pēc tam.

dzēsts lietotājs, 28.12.2007. 13:28:26
Komentāra reitings: 5.726

Mani pat dažreiz māc šaubas vai pat Latvijas,it kā,kompetentie mūzikas apskatnieki ir pietiekoši zinoši,lai publicētos laikrakstos un žurnālos kurus lasa ļoti daudz Latvijas iedzīvotāji,jo šķiet dīvaini,ka Tom Grēviņš sauc Arcade Fire pirmo albumu par,iespējams,vienu no izcilākajiem ierakstiem,ka Dace Volfa apgalvo,ka mūsdienās mūzikā ir vērojami dažādi ļoti interesanti procesi (kurā vietā !?) vai,ka Rudaks visiem Placebo albumiem konsekventi liek augstāko vērtējumu (subjektīvi protams,bet rodas jautājums vai viņš vispār pēdējo albūmu pirms vērtēšanas bija noklausījies !?) un arī šādi,it kā,kompetento apskatnieku spriedelējumi šķiet ne visai labi ietekmē kādu zināmu daļu sabiedrības,jo mēs visi labi zinām,ka daudzi tic visam,ko izlasa kādā lapelē.
Un galu galā Kobeins bija pēdējais patiešām aizraujošais,patiesais un izteikti harizmātiskais mūziķis,pēc viņa atkal nāca astoņdesmitie :) (kaut gan,ja paskatās astoņdesmitajos bija milzum daudz labu lietu,vienkārši meinstrīms bija atbaidoš).Bet es galīgi neesmu pilnīgs šīlaika mūzikas noliedzējs taču diezin vai pārāk daudziem,ko izteiks nosaukumi Blitzen Trapper,Erase Errata,Fiery Furnances,Intelligence,NoMeansNo,Sleater-Kinney vai Ween,Cocoroise gan laikam šobrīd ir kārtējais modes kliedziens.Protams ir jau daži guilty pleasures (Foo Fighters piemēram) taču es labi apzinos šīs mūzikas kvalitāti un nevienu no iepriekšminētajām grupām nesaucu par nez kādu tur šedevru kā daudzi saka par tiem pašiem Arcade Fire,Sigur Ros,Radiohead utt.
Galu galā ineta laikmetā nav problēmas nolādēt un paklausīties Temptations,The Band,Sly And The Family Stone,Bobu Dilanu,Mailzu Deivisu,Džonu Koltreinu,Woody Guthrie,Bo Diddley,Clash,Ramones,Animals,Ninu Simonu vai Elu Fidžeraldu un vēl un vēl un vēl (arī informācija inetā ir atraodama pat vairāk kā vajadzīgs).Tas protams tikai mans-iespringušā melomāna skatījums taču man patīk pastāvēt par savu taisnību un daudz rakstīt.
Peace !



melomaans, 28.12.2007. 13:53:58
Komentāra reitings: -4.402

Pagaidi , pagaidi. Nošu ir tik , cik to ir. Ne vairāk , ne mazāk. Protams , ka agri vai vēlu tie paši Arcade Fire neapzinoties var uzrakstīt ko tādu , kas jau ir bijis , taču nevajag pārspīlēt. Nu ņemsim par piemēru Arcade Fire ,labi.
Tātad , manuprāt tu pat neesi centies iedziļināties Arcade Fire kā apvienības dzimšanā. Neviens viņus "saulītē" tāpat vien neuzcēla.Jā, viņiem uzmanību pievērsa Deivids Bovijs un tas jau vien ir kvalitātes rādītājs. Arcade Fire ieraksts "Funreal" piemēram pat ne uz pusi nesasniedza tos apmerus ,kādus sasniedza "Neon Bible" un jā , pēc "Neon Bible" albuma izdošanas viņi patiesi kļuva pieprasīti un ne velti viņu albums rindojas augstās vietās 2007.gada labāko albumu topos.
Un tas nav dīvaini. Tas ir likumsakarīgi un pelnīti. Un tieši tāpēc arī mūzikas kritiķi un apskatnieki viņus slavē. Paskaties viņu dzīvo koncertu ierakstus , no viņiem strāvo neiedomājama enerģija un viņu mūzika vienkārši paņem. Editors, Killers , Arctic Monkeys ir profesionāļi , bet mani personīgi viņu mūzika nekad nav paņēmusi tā ,kā to izdara Arcade Fire.
Ir viegli kritizēt to , ko nepazīsti. Un ir viegli kritizēt mūzikas kritiķus , kas jā - bieži vien haltūrē , bet tai pat laikā viņu zināšanas par mūziku un tās vēsturi ir MILZĪGAS.

rxx, 28.12.2007. 14:15:26
Komentāra reitings: 4.938

86!

Bobs Dilans - nu, jā, kasika, bet nu un, ja man nepatīk kausīties kā viens visu laiku dzied uz riņķi kaut kādu dziesmiņu piegrabinot klāt akustisko ģitāru, tad man nepatīk. Es jau nesaku, ka viņš ir slikts, bet es tomēt no mūzikas gaidu kaut kādu dinamiku, kaut kādus foršākus instrumentus, interesnatākus pavadījumus utt. Ir tāda cilvēku, kategorija, kas ģībst no šādiem te džindžara-džindžara dziedoņiem un normālu dziesmu akustiskajām vesijām. Man tas nekādu sajūsmu nesagādā, tā kā sōrī.

Clash - nu jau kaut kas interesantāks. Bas ļoti patika. Bet atkal, nu tā mūzika ir veca, nu kas tas par ierakstu? Šausmas. Man gribas kaut ko tīru un tadu, kas skan labi. Lai gan šim te gabalam es neko pārmest nevaru.

Sems bija tīri ok.

Tas Lesters var teikt, ko viņš grib, bet es galīgi nepiekrītu tam (ja tas tā bija domāts), ka slikts ieraksts ir viens no "labākās rokmūzikas" priekšnoteikumiem. Tās ir totālākās muļķības. Ja es kalusos kaut ko, tad es gribu saklausīt tīru skaņu un profesionālu miksu. Man nevajag, lai tur kaut kas autentiski grab un čarkst.

Personīgs jautājums, uz kuru vari arī neatbildēt: Kāpēc pats negribi pievērsties mūzikas kritikai (tavas zināšanas tiešām ir ļoti plašas), bet gan gaļās izciršanai (tā bij teikts vienā topikā)?

dzēsts lietotājs, 28.12.2007. 14:23:29
Komentāra reitings: 2.377

Manuprāt viņus saulītē iecēla pitchforkmedia.com nevis Deivids Bovijs :)
Nu man pēdējo gadu laikā kopš pastiprināti interesējos par mūziku no Latvijas mūzikas kritiķu puses nav nācies izlasīt ko tādu ko nebūtu zinājis jau pirms tam,patiesībā viņi bieži vien raksta pilnīgākās muļķības un savas recenzijas balsta uz allmusic.com izlasīto,lai viņi man piedod,ja kļūdos.

dzēsts lietotājs, 28.12.2007. 14:31:53
Komentāra reitings: 0.772

Paldies par koplimentu rxx,bet manuprāt man vēl drusku jāuzkrāj zināšanas,jo negribas kļūt par kaut kādu diletanstisku ''viszini'' kā kaut kāds tur Toms Grēviņš (lai piedod viņa cienītāji un viņš pats),manuprāt vienīgais patiesi zinošais Latvijas mūzikas apskatnieks ir Klāss Vāvere,nu un protams Dailes Zigis vēl jāpeimin.
Un ir tā,ka es vienmēr esmu gribējis spēlēt mūziku (ko es arī cenšos darīt),jo man tā pārāk patīk,lai aprobežotos tikai ar klausīšanos.
Diemžēl es neesmu no Rīgas un tamdēļ sanāk būt vienīgajām karotājam visam plašajā laukā,jo šeit kur es dzīvoju visiem pārsvarā ''peiduras'' Līvi un RHCP nu un vēl kādas piecas grupas :D Bet nu es te viens pats kaut ko ņemos,ebt nu vienam grūti.

plovs, 28.12.2007. 14:38:26
Komentāra reitings: 4.97

Bobs Dilans droši vien vairāk izceļas ar lirikām, nevis strinkšķināšanu, kas kopumā sastāda lielu daļu no dziesmas snieguma.
Tā arī ir viena no problēmām tiem, kuri ne vella nesaprot angļu valodu un palaiž garām lielu daļu no dziesmas jēgas, vai forša piedziedājuma :) , bet tas arī atkarīgs no tā, kā vēlas baudīt mūziku - nāvīgi iedziļinoties, vai kā papildus fonu.

melomaans, 28.12.2007. 14:48:22
Komentāra reitings: -2.941

germsburn , vai tad pitchforkmedia.com ? Cik zinu , tad NME.com , vismaz kaut kādā mērā , jo cik atceros tieši NME.com bija tie , kam bija ekskluzīvas tiesības piedāvāt savā mājas lapā "Neon Bible" ierakstu , ko ikviens varēja noklausīties par brīvu vēl pirms oficiālās albuma iznākšanas. Tas no Arcade Fire puses bija pateicības žests par to , ka NME viņiem pievērsa pastiprinātu uzmanību vēl pirms to darīja kāds cits!

dzēsts lietotājs, 28.12.2007. 15:01:05
Komentāra reitings: -9.618

maxa tachu millions

walx, 28.12.2007. 20:23:25
Komentāra reitings: 5.08

TO kas_te !!!!!!! Par to DL buus/nebuus saku taa, ja buus tad ne manis organizeets, man pietika, es izstaajos.... Ja kaads organizees tad Ok, es tur buushu (kaa gan savaadaak, jo es tur dziivoju) un izklaideeshos (beidzot) kaa arii piestraadaashu par briivpraatiigo apsargu, ar beisboleni paklapeeshu tos matainos latvieshu urlas kas zags kaapostus un kirbjus no mana lauka... jap...

dzēsts lietotājs, 28.12.2007. 20:38:26
Komentāra reitings: -0.525

Vo sheit jau ir jaušams kaut kas interesantāks - domas lidojums augstāks! Pilnībā piekrītu walx

baibz, 26.03.2008. 21:23:02
Komentāra reitings: -1.516

Positivus AB festivālā uztāsies:
FATBOY SLIM (GB)
MANIC STREET PREACHERS (GB)
TRAVIS (GB)

un nebūs sigur ros :(

melomaans, 26.03.2008. 21:26:21
Komentāra reitings: -5.181

+ uzstāsies arī dažas pērnā gada ārvalstu festivālu aktualitātes.

liela vilšanās. Ja pagājušogad likās,ka positivus visai pamatoti ir iespējas izkonkurēt un piesaistīt Polijas Opener festivāla apmeklētājus, šogad tas viss vairs ne pēc kā neizskatās.
neko nesaku par MSP ,bet Travis pozicionēt kā hedlaineri? whata?
?
p.s. Sigur Ros positivus weekendā uzstāsies Lielbritānijas Latitude festival.

zvirbulis, 26.03.2008. 22:24:10
Komentāra reitings: -0.715

MANIC STREET PREACHERS (GB)
vairāk man neko nevajag!!!!būšu :))
pilnīgi autumn song skan jau galvā m.

rxx, 26.03.2008. 23:24:31
Komentāra reitings: -0.799

Viss ir ok, un galveinais, ka viss notiek. Biļetītes jau ir sagādātas, tagad tikai pašiem jāuzpošas un aidā! :)

Gan jau būs vēl kaut kādas foršas grupas! ;)

dzēsts lietotājs, 27.03.2008. 09:00:27
Komentāra reitings: 3.607

eu bet tagad es gribu tur braukt.


Reklāma
Padalies priekā
loli ==> xzy.cz/2333 <== ==> wts.la/wfelq <==

Georgepar

loli ==> xzy.cz/2333 <== ==> wts.la/wfelq <==

Georgevof

Коммерческий автотранспорт в лизинг: улучшите бизнес с минимальными вложениями лизинг коммерческих автомобилей для юридических лиц <a href=kommercheskij-transport-v-lizing0.ru>kommercheskij-transport-v-lizing0.ru</a> .

lizing_kommercheskogo_avto_yger


ienāktreģistrēties