Ideja

17.10.2006 23:43:02 aizsāka dogs
3 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dogs, 17.10.2006. 23:43:23
Komentāra reitings: 0

Šodien tiku pie šādiem tādiem screamo ierakstiem.

Attiecībā uz savu mūziku esmu diezgan pedantisks - failiem jābūt vienādi nosauktiem, perfekti satagotiem utml. Nu tip togo http://home.venta.lv/s3_ruksan_j/hijack.png =D Tāpēc bieži vien pavadu vairākas stundas tagojot un pārsaucot svaigi novilktos/noripotos albumus.

Ar screamo parasti ir problēmas... Pēdējo dienu laikā esmu uzdūries vairākiem 7", par kuriem tikpat kā neko nevarēju atrast - Orchid s/t 7" (Hand Held Heart Records), Orchid / Encyclopedia of American Traitors 7" splitam (Witching Hour Records) un The Birds Are Spies, They Report to the Trees Demo (Lilac Sky) un s/t 7" (adagio830 / Ape Must Not Kill Ape / strictly no capital letters). Tā nu internetā rokot infu man radās ideja - varētu uzbliezt lapu, kurā apkopot maksimāli visu infu par šādām DIY relīzēm un ja iespējams, arī netlabel.

Tātad, ko tauta domā par šādu ideju?

jānis, 18.10.2006. 05:44:33
Komentāra reitings: 0

Ideja apsveicama, to varbūt par var realizēt šeit HC.LV iespējams, ja tev ir interese ;)

dzēsts lietotājs, 18.10.2006. 11:23:09
Komentāra reitings: 0

Jā ir intersanti .


Reklāma
Padalies priekā
loli ==> xzy.cz/2333 <== ==> wts.la/wfelq <==

Geraldsuh

loli ==> xzy.cz/2333 <== ==> wts.la/wfelq <==

Geraldham

Интересные новинки доступны у нас. Начните покупки и откройте для себя уникальные товары по ссылке: кракен зеркало

Lavon


ienāktreģistrēties