Butter in Fly jaunais albums.

19.08.2006 23:02:14 aizsāka deni2s
18 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
deni2s, 19.08.2006. 23:18:09
Komentāra reitings: 0

Iečekoju artemija grupas garadarbu :)

Tātad mans subjektīvais vērtējums :)

Bungas visās dziesmās prasās asākas, savādāk skan mazliet kā mucā.
Pirmajās 3 dziesmās soloģitāra par skaļu.
"Nejūt" - mans favorīts! Riktīgi skaista balāde! Jau končos pievērsu tai uzmanību.
"Laika ass" sākums atgādina "Green Day" skanējumu :) Žēl tik ka bungas skan tik slikti - itkā aiz stūra. "Nedomā" - superīga dziesma pie kuras paārdīties, tāpēc prasās vēl ātrāk un lai "nedomā!" dziedātu grupa korī un varbūt ne tik precīzi pareizi, kas padarītu dziesmu vēl dinamiskāku. Un bungas tuvāk gribu dzirdēt!!!
"Kaut kā nepierakstī.." - bungu sākums nu riktīgi kādu "Green Day" dziesmu atgādina un basa iespēle (nevis soliņš) pirms vokāla (3 vietās - sākumā pašā, vēl kkur pa vidu un pašās beigās) nu riktīgi "Green Day" basģitārista stilā ieskanās - smuki:). Ā ģitāra arī skan pēc "Green day" (vismaz tā kura dzirdama ir pašās beigās)

Nebiju gadījis ka ierakstā tā atgādinās "Green Day" - it kā cits stils tak pavisam:)

Bonuss artemijam par to, ka nu visās dziesmās tik tiešām var skaidri saprast vārdus!!!
Un pareklamējiet dziesmu "Nejūt" - tā tik tiešām ir laba izdevusies!

deni2s, 19.08.2006. 23:29:00
Komentāra reitings: 0

Apskatījos - "Kaut kā nepierakstī.." atgādina "Green Day" dziesmu "Armatage Shanks" no albuma "Insomniac" (1995). Speciāli izvilku savu pirmo mūzikas CD, lai salīdzinātu :) Artemij, paklausies to albumu! Man jau liekas, ka tas ir jūsējais skanējums, uz kuru tiekties :) Eu, mega labs - taga klausos tieši :)

jānis, 20.08.2006. 08:45:26
Komentāra reitings: 0

Paldies Deniss, ņemsim vērā ieteikumus! ;)
Bet ja godīgi "Green Day" nav tā grupa kuru būtu klausijies diendienā (nav mana favorītgrupa:D) tā kā tagad jūtos nedaudz pārsteigts par to ka mūsu dziesmas ir līdzīgas viņu dziesmām :D
Bet nu o.k. gan jau ietekmes ir dzirdamas, tur nekā nepadarīt, no kaut kāda pamata zemapziņā jau tās dziesmas tak tapušas ;)

jānis, 20.08.2006. 08:50:58
Komentāra reitings: 0

Aaa būtu ļoti pateicīgs ja kāds vēl izteiktu savus ieteikumus, kritiku par albūmu - paldies ;)
Kā arī paldies visiem pārējiem par atbalstu! Turās! ;)

dzēsts lietotājs, 20.08.2006. 09:36:10
Komentāra reitings: 0

pārāk augstu - mīļākā Butter In Fly dziesma :)
malači,ka sacepa albumu,tiešām forši :)

dogs, 22.08.2006. 23:05:02
Komentāra reitings: 0

Artemij - ko tu saki par ideju izdot uz vinila? Var mēģināt izbīdīt cauri... =D

jānis, 23.08.2006. 05:39:11
Komentāra reitings: 0

Dogs - protams būtu jauki, bet cik tas izmanksās?
Mana doma bija veidot CD vāciņu vnk no parastā papīra - vienā papīra pusē pa vidu logo, otrā pusē dziesmu saraksts + dziesmu vārdi = lētākais un labākais variants ko izdomāju.
Jebkurā gadījumā domāju, ka lielākā daļa vismaz 80% no visiem kuri iegūs albūmu pārrakstīs dziesmas uz datora un tad tas disks kaut kur visticamāk mētāsies pa istabu :D tad nav jau tā vēlēšanās grūst naudu ārā par izskatu, galvenais jau kas tam lācītim ir iekšā! ;) kaut gan vinila derētu :D

dzēsts lietotājs, 23.08.2006. 08:41:00
Komentāra reitings: 0

man ar vislabaak patiik "Nejūt"!!!
demo ieraxtaa izklausijaas pavisam savaadaak...bet shadi ir daudz labaak!

hmm..." Paraak augstu" arii laba! (shajaa dziesmaa jau uzreiz var saprast kas ir vardu autors) ;)

melomaans, 23.08.2006. 09:03:03
Komentāra reitings: 0

Lai gan fragmentāri paklausījos tikai dažas no dziesmām, grupai ir izaugsmes iespējas:)

jānis, 23.08.2006. 09:32:01
Komentāra reitings: 0

Paldies par labajiem vārdiem ;)
Turās!! ;)

dzēsts lietotājs, 23.08.2006. 10:42:53
Komentāra reitings: 0

albums super reals LIVE !

ps noshareeju DC++ i ieliksu torrentos : )

jānis, 23.08.2006. 10:47:03
Komentāra reitings: 0

Paldies pcnijza ;)

dzēsts lietotājs, 25.08.2006. 12:52:39
Komentāra reitings: 0

ir riktīgi labi , man patīk:)
tikai nepatīk , ka izslauktajā pienā ir kļūda:DDDDD bet to jau tu zini :)

bet nu vsp visas dziesmas varētu saukt par vislabākajaām:D

jānis, 25.08.2006. 18:49:41
Komentāra reitings: 0

Jā man misēklis ar vārdiem radās :/

dzēsts lietotājs, 31.08.2006. 08:27:02
Komentāra reitings: 0

bet tas jau nekas :DD ir labi , un varbūt ka tas cd nemaz tā pa istabu nemētāsies , bet vilksies visur līdzi :DD :)

jānis, 31.08.2006. 08:50:10
Komentāra reitings: 0

Citiem jau tiešām nemētāsies :D man jau teica ka citi liks rāmīšos pie sienas BIF disku :) Foršs atbalsts :) Turās visi!! ;)

darmans, 03.10.2006. 09:44:11
Komentāra reitings: 0

Man piemēram obligāti būs rāmītī - jums ir labas dziesmas! Tā turēt! ;)

darmans, 03.10.2006. 09:51:19
Komentāra reitings: 0

Neaizmirstiet Jūs arī lejupielādēt dziesmas šeit : http://www.hc.lv/muzika/mp3/butter-in-fly/

Par pliku baltu velti BIF atdod tās Tev!! ;)


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
loli ==> xzy.cz/2333 <== ==> wts.la/wfelq <==

Geraldsuh

loli ==> xzy.cz/2333 <== ==> wts.la/wfelq <==

Geraldham

Интересные новинки доступны у нас. Начните покупки и откройте для себя уникальные товары по ссылке: кракен зеркало

Lavon


ienāktreģistrēties