Jaunais Vilnis Jūrmalā

01.08.2006 05:41:08 aizsāka jānis
55 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
jānis, 01.08.2006. 05:43:51
Komentāra reitings: 2.149

Kādas jūsu domas par šo pasācienu? Zinu ka pcnijza tur tikai vien dzīvo laikam :D
Es personīgi neskatos pa TV un arī nebraucu uz Jūrmalu, tad jau labāk eju uz kādu šlāger party, jo princips viens un tas pats - palaižam fonogrammu un aidā!!

dzēsts lietotājs, 01.08.2006. 06:40:01
Komentāra reitings: 1.388

Ja patstavigais Jauna Vilna (Новая волна) apmekletajs : ) pasakums ta neko bet sogad man nepatika pagajuš gad bija labaks un turklat sogad vilni mazak reklameja. Personigi man saluts labak patika pagajuš gad neka sogad. Visforsakie ir nakts pasakumi pludmalee reals tuss :D.
Plusi un minusi apmeklejot sadus pasakumus:
+ Var rerdzet un dzirdet zvaigznes no pop un rock popularas grupas no Krievijas.
+ var redzet Allu Pugacovu dzivajaa samaksajot paris simta latus dzintaru koncertzalee.
+Forss tuss pludmales koncos
+ Saluts
+ Iespeja redzet zvaigznes
+ Utt
+Vilciena bilets varat nepirkt konduktori visus vizina pasakuma laika par brivu

- pastav liela iespeja izkauties vai pabut pa purnu ( jo kas ir pjanka bez kautina) :D
- Cilveku ir loti daudz
- Problemas nolikt vagi
-Super duper cenas visam Jomas ielaa
-Rindas
-Problemas noklut majas ja braucat majas ar sab transp.
-Davka (sprotes bundzaa)

dzēsts lietotājs, 01.08.2006. 06:52:35
Komentāra reitings: 0

Nu man liekas, ka šis pasaķums ir baigais kaka :) !

jānis, 01.08.2006. 06:55:51
Komentāra reitings: 1.665

Emm nu es nezinu vai šis ir baigais pluss : "+ var redzet Allu Pugacovu dzivajaa..." :D
bet nu tas tā...
Man ir divi plusi:
+ foršs tuss
+ vilcienā nav jāmaksā par biļetēm :D
Visas zvaigznes kas tur uzstājas man ir par saldu, es nevaru iztruēt tos tekstu: "Love Love Love comon.." "My only.."
baaa

teeja.., 01.08.2006. 07:54:02
Komentāra reitings: 1.991

:D nu jā... es atzīšos.. šogad "Jaunā wiljnja" ietwaros esmu noklausījusies 2as dziesmas.. kad saaka skanēt 3. es vnk izslēdzu TV un uzliku sawu mūziku.. :]]
neraxtiishu plusus un mīnusus.. bet tos jancīgos-Pugačovu, Vaikuli, Kirkorovu un tos bārējos dinozaurus jau gan naw paarāk incanti paskatīties-viņi ir modernās ķirurģijas reklāmas sejas... es labāk maxaatu tos paarsimt latus, lai ieweerteetu viņus tad, kad tie viņu nostieptie, piestieptie, perfektie ģīmji saaks šļukt un brukt nost.. :D iedomājies..? pēkšņi vaigs nošļūk, jo k-kādas šuves atnākušas waljaa.. :D :D :D āpc..

dzēsts lietotājs, 01.08.2006. 07:55:55
Komentāra reitings: -0.567

pasākums smird un to vajag aizliegt. organizatoriem uzlikt milzīgu naudas sodu par tādu ideju, kā šis pasākums.

teeja.., 01.08.2006. 07:56:47
Komentāra reitings: -1.662

:D nu jaa.. arii viedoklis... :D

jānis, 01.08.2006. 08:09:28
Komentāra reitings: 0

Preslim vienmēr ir labs viedoklis :D

deni2s, 01.08.2006. 09:38:08
Komentāra reitings: 4.129

Nez, es aizvakar aplūrēju un vakar arī pa tv :) Ir ok. Žēl tikai ka no latviešiem tur vienīgais bija Raimītis :) A tā - atgādināja krievu Eirovīziju. Pie tam pat latviešiem ir interesanti kā izskatās plastiskās ķirurģijas brīnumi. Bet vienalga patīkami, ka ar šis pasākums notika Latvijā nevis Krievijā - vismaz kkāda Krievijas naudiņa ir palikusi Latvijā.

jānis, 01.08.2006. 09:45:47
Komentāra reitings: 0

Arī fakts ;) re vēlviens pluss ;)

dzēsts lietotājs, 01.08.2006. 11:13:40
Komentāra reitings: 2.336

man nepatīk pasākuma noformējums, skatuves noformējums, pasākuma vadītāji, sajustā atmosfēra caur 2 minūšu skatīšanos šī pasākuma tv pārraidē, uzspīlēties mākslinieki, ar koku sadzītā publika (nu tā vismaz izskatījās), nepatīk tas, ka tie plastikas brīnumi pelna.

deni2s, 01.08.2006. 11:31:25
Komentāra reitings: 0

Pasākumu vadītāju joki bija pliekani un jā, mākslinieki izskatījās nedabīgi. Tur jāpiekrīt.

jānis, 01.08.2006. 11:33:44
Komentāra reitings: 1.762

Pārāk spīdīgi, pārāk smaidīgi, pārāk pārāk mākslīgi, un tās fonogrammas fui! man kā mūziķim ir būtu kauns vispār uz skatuves kāpt un muti tikai plātīt!!! takš nekaunīgi pret skatītājiem!!

deni2s, 01.08.2006. 12:07:26
Komentāra reitings: 0

Šogad tak neviens uz fonogrammas nedziedāja.

dzēsts lietotājs, 01.08.2006. 12:09:53
Komentāra reitings: -1.745

galigi neinteresee.
pasakums ne manaam ausim.
vispar krievu muuzika pie sirds neiet[kas parsvaraa tur skan]
nu ja vienigi amatory..

jānis, 01.08.2006. 13:01:31
Komentāra reitings: 0

Deniss un kā vēl dziedāja!!! :D
Tak pats redzēju, ka viena sieviete dziedāja, mute viņai uz to brīdi bija ciet, bet balss skanēja! Kā tad tu šito izskaidrosi? :D

dzēsts lietotājs, 01.08.2006. 14:31:40
Komentāra reitings: 1.434

lēts pasākums ar lētu mūziku, katrā ziņā.

rxx, 01.08.2006. 14:38:57
Komentāra reitings: 0

Dzīvajā jau bija tikai tas centrālais vokāls, pārējais - "no minidiska" :D

Galvenais pluss man tiešām liekas, ka LV paliek kaut neliela naudiņa. Bet tomēr tikai neliela, jo visa skaņa, gaisma un skatuve tiek vesta no Russijas.

dzēsts lietotājs, 01.08.2006. 15:02:12
Komentāra reitings: 0

un arī daudzi lv dzīvojošie maksā naudu par biļeti, tāpēc nekāda nauda te nepaliek

dogs, 01.08.2006. 16:19:15
Komentāra reitings: 1.332

nu peec manaam domaam galiigi bezjeedziigs pasaakums...

rxx, 01.08.2006. 16:26:48
Komentāra reitings: 0

Nu, nu neapliek? Paliek, jo daļa no tā visai aiziet nodokļos, arī jau aprakstītajos Jomas ielas veikalos iepērkas... Un, ja nebūtu to krievu pasākumu, vissavienības objekts "Dz Kz" kau sen būtu pa burbuli nogājis...

dzēsts lietotājs, 01.08.2006. 17:46:47
Komentāra reitings: 1.476

enīvej tur vajaga palaist robotu

vainawienalga, 01.08.2006. 18:59:20
Komentāra reitings: 0

Nesaprotu, kādēļ tāds masveida krievu pasākums te jātaisa. Jūrmala tikai paliek vienā lielā atkritumu kalnā, un tā savākšanā arī aiziet tā naudiņa, ko viņi te atstājuši.
Un jā, vis bija ''pārāk''!

dzēsts lietotājs, 01.08.2006. 20:16:19
Komentāra reitings: 0

bāc cilvēkeim nav kur izmēģināt ĀĀĀĀĀĀaaaatombumbas ???? !

dzēsts lietotājs, 01.08.2006. 22:53:49
Komentāra reitings: 0

katrā ziņā piekrītu preslim:)

m2acis, 02.08.2006. 05:50:01
Komentāra reitings: 0

deni2s: par fonogrammām. 99,9% ka bija tur arī fonogrammas :D paskatījos sākumu. Pati pugačova "dzied" un sit plaukstas (ar miķi rokā), mikrafons nepārtraukti maina attālumu no rīkles, bet skaņu tehnika nemaldīgi dod ārā vienmērīgu meldiņu bez mazākā plaukstu sišanas trokšņa. Vēl esot bijis tāds omka, kurš laikam domāja, ka viņa ūsas aizsedz muti un nevar redzēt kā viņš nepareizajos brīžos plāta muti :DD.

dzēsts lietotājs, 03.08.2006. 17:25:36
Komentāra reitings: 5.855

redz, ko es izlasīju vienā oranžā portālā:

"Ir daudz stāstīts par Jauno Vilni - prestižs pasākums, kurā var izpausties jaunie mākslinieki - laba atpūta jebkuram latvietim, krievam, jūrmalietim vai rīdziniekam - jebkuram, kuram patīk atpūsties un izbaudīt labu mūziku.

Tomēr.. Nē.

Manam brālēnam šis bija murgs.

Pop diskotēka, viņš atpūšas ar saviem draugiem, salīdzinoši liels bariņš, nekāda alkohola, nekādu narkotiku. Puisis aizgāja uz tualeti.. un neatnāca atpakaļ. Draugi padomāja, ka iepazinās ar kādu meiteni, aizbrauca mājās, atrada citu bariņu, ar kuriem "tusēt" tālāk.

Tomēr no tualetes viņš neiznāca. Četros no rīta viņu atrada turpat. Piekautu, nežēlīgi un brutāli sasistu un sadauzītu. Sašķaidīts žoklis, izsisti gandrīz visi zobi, lauztas abas rokas, asins izplūdums plaušās.

Šobrīd puisis atrodas reanimācijā, vakar beidzot sāka elpot pats. Ēst un dzert pats viņš nevarēs vēl ilgi. Viņam vienkārši nestrādā žoklis.

Šodien viņu pārvedīs uz stomatoloģijas institūtu, kur veiks smagu žokļa operāciju un liks jaunus zobus. Varbūt viņa dzīve vairs nekad nebūs kā agrāk.

Viņš neatceras neko par notikumu, iegāja tualetē un tad melna bilde.

Ārsti saka, ka tāda sajūta, ka viņam vienkārši pārrauta rīkle, šķiet, ka kāds ielicis roku viņa mutē un plēsis žokli vaļā, sita tikai pa seju, visdrīzāk, ka aizstāvoties no uzbrucējiem, viņš aizstāvējās ar rokām. Rezultāts? Vienai rokai vaļējais lūzums, otrai slēgtais.

Un ko saka mēdiji? ""Jaunais Vilnis" pagāja bez īpašiem incidentiem, domstarpības beidzās pašas no sevis, neviens smagi nav cietis, visiem iesakām apmeklēt "Jauno Vilni"."

Kas tas par ārprātu? Kur ir apsardze? Kur ir kārtība?

Jūs teiksiet, pats vainīgs? Ne dzēris, ne iekarsis viņš gāja uz tualeti. Varbūt atsita, jo ir krievs? Varbūt atsita, jo gari mati? Par ko?

Uzbrucēji nav atrasti, ja kādam ir kāda informācija, ziņojiet uzreiz. Es to nevaru tā atstāt...

Tu netici, ka kaut kas tāds var notikt ar taviem tuvajiem, līdz tas notiek.

Un kad notiek, tu nespēj noticēt, ka nekas nebūs tā, kā agrāk.

Es ceru un ticu, ka redzēšu vēl viņu smaidam.

Jūs, padomājat divreiz, pirms kauties, pirms strīdēties, pirms piedzerties lopā. Varbūt tā būs tieši jūsu tuvo dzīvība, kas būs apdraudēta....

Un medijiem - sasodīts, cik var klusēt un slēpt to, ka kautiņi it, ka cilvēki mirst? Varbūt izlienat no slavenību guļamistabām un pievēršaties lietām, kas ir daudz svarīgākas jebkuram Latvijas iedzīvotājam?"

skābs pasākums.

deni2s, 03.08.2006. 19:43:05
Komentāra reitings: 0

Nu šai gadījumā par dažiem cilvēkiem un nenoskaidrotiem apstākļiem vēl nevar spriest par pasākumu pašu.

Rekur var vest paralēles ar šo atgadījumu:
http://www.punk.lv/blabla/index.php?a=420

deni2s, 03.08.2006. 19:44:07
Komentāra reitings: 0

Par fonogrammām ir tā, ka konkursanti dziedāja 100% bez fonogrammām. Pieaicinātie viesi gan laikam izmantoja...

jānis, 04.08.2006. 06:00:31
Komentāra reitings: 0

Debīlie cilvēki, citu komentāru nav...
Deni par to fonogrammu - konkursanti cik pats skatijos dziedāja bez fonogrammas, bet viesi un pārējie plātija mutes, to tak var pa TV skaidri redzēt!!

jānis, 04.08.2006. 06:13:20
Komentāra reitings: 0

Vajag vairāk bublicēt šādus rakstus, ko iemeta preslis un punk.lv lapā ielikto, ja vismaz tiesu iestādes nevar palīdzēt, tad vismaz mēs paši zināsim ka tādas lietas tiešām notiek (ko gan jau daudzi arī nezin) un paši būsim uzmanīgi!
Ja godīgi tad kad esam kādā pasākumā ar draugiem, cenšamies vienmēr pēc iespējas kopā turēties, arī uz tualetēm nekad vieni neejam - ja gadījumā kaut kas ar vienu notiek tad vismaz otram ir iespēja palīdzēt vai saukt pēc palīdzības! Esiet uzmanīgi!!!

snif, 04.08.2006. 11:37:52
Komentāra reitings: 0


:)

preiks kur tu rodies.

dzēsts lietotājs, 04.08.2006. 12:31:49
Komentāra reitings: 0

Baigi traki.

rxx, 19.07.2007. 18:31:08
Komentāra reitings: -0.083

Tūliņ atkal būs...

zhurka, 19.07.2007. 22:28:53
Komentāra reitings: 4.104

riebj jaunais vilnis. riebj krievu cacas. riebj, ka jūrmala ir kautkāda krieveļu pilna pilsēta. fui

n, 19.07.2007. 22:41:27
Komentāra reitings: 1.265

Ja vien nebutu pieprasijuma kuro gadu pec kartas, nebutu shi atbaidosha pasakuma, kura rezisori-vaditaji piespiezh kartam dalibniekam vilkt "masku".

Anyway, starp tam krievu "estrades" "zvaigznem" shis pasakums laikam ir tada patuseshanas vieta. Nu ja, un uzstashanas 'platot muti' :D

keder, 20.07.2007. 14:04:33
Komentāra reitings: 3.203

po..nepatiik neskatos. vnk neintresē

citreiz forshus matus var tik redzeet :D

theivis, 21.07.2007. 09:30:24
Komentāra reitings: 3.801

Manuprāt,jaunajam vilnim ir sava,pavisam cita auditorija.

Viņiem ir vienalga vai tur skan fonogramma vai dzīvais.
Viņiem ir būtiski iziet sabiedrībā,padižoties ar savām jaunajām firmas drēbēm,pablatot ar savām mašīnām,pagorīties kameru priekšā.

Man liekas ka mērķauditorija ir līdz nemaņai nokrāsojušās tantītes ap piecdesmit gadiem :D

dzēsts lietotājs, 28.07.2007. 14:28:47
Komentāra reitings: 1.635

neredzu neveinu plusu tam, ka jv notiek latvijaa. kkaads apkaunojums driizaaks, pieskandina visu juurmalu ar to pretiigo estraades muuziku [vai kaa vinju tur]
pilniigi piekriitu zhurkai

dzēsts lietotājs, 28.07.2007. 15:57:37
Komentāra reitings: 1.265

Kad biju mazāka man ļoti patika šis pasākums, bet tgd paties kā minēja teeja.. pēc pāris dz jāizslēdz Tv vao jāpārslēdz kanāls!
Man JV liekas pārāk komerciāls?, vai pārāk `naudīgs`, bet kkas vairs tik ļoti nepiesaista!

hepatits, 28.07.2007. 16:23:37
Komentāra reitings: 1.226

atgaadina dazju labu krievu paarraidiito konciiti, kad kaukas slavens vinjiem uzstaajas ar fonogrammu!!! [daudz gaismas]

brūklene, 29.07.2007. 08:38:31
Komentāra reitings: 0

īpaši nefanoju par šo pasākumu, bet dzirdēju, ka tiem apmeklētājiem, kas atradušies pimajās rindās drēbes bijušas uz pusi "krutākas" kā pašiem dziedātājiem.. bet nu biļete jau arī esot maksājusi 300ls pimajā indā.. lai šitā maksātu.. nu nezinu, nezinu.. :D

rxx, 29.07.2007. 13:25:21
Komentāra reitings: 0

Jaunais Vilnis besī konkrēti. Bezgaumības un tā kopējā stila dēļ.

Bet kas vainas komercijai? Vai tas, ka pasākums kaut ko nopelna un tā organizētāji saņem naudu ir slikti? Nē, jo tieši tas nodrošina viņu darba, tātad - pasākuma, kvalitāti. Var atļauties atvilkt labāku tehniku, piesaistīt labāku personālu utt. Tāpēc arī JV ir ideāli nofilmēts, apgaismots un uzorganizēts. Tāpēc, ka var atļauties labus speciālistus.

eemm, 29.07.2007. 18:40:50
Komentāra reitings: 2.911

Tieši šobrīd skatos. :D

Tiem, kuri hroniski nepanes augstu krievu koncentrāciju, kas apvienota ar šlāgera elementiem un spīdīgiem kostīmiem, skaidrs, ka šis pasākums riebjas. Taču priekš tādas mūzikas un kultūras cienītājiem pasākums ir ideāls - viss ir grandiozi un skaisti, piedalās daudz pazīstamu dziedātāju. Turklāt tā ir ļoti laba iespēja pareklamēt savu valsti, konkrētāk, vienu tās pilsētu, kurai, kā zināms, tūristu atstātā naudiņa ir ļoti nozīmīga. Nav nekas pret šo pasākumu, atbalstu.
Un bez naudas neko normālā līmenī nav iespējams uztaisīt..

dzēsts lietotājs, 30.07.2007. 06:25:38
Komentāra reitings: 1.861

Pasākums kā tāds vienaldzīgs... bet vismaz, kaut kā tiek uzlabotas Latvijas - Krievijas attiecības, kaut uz vienu nedēļu gadā mēs spējam izturēties kā normālas kaimiņvalstis, un tas ir pozitīvi. Pozitīvi ir arī tas, ka Latvija kārtējo reizi apliecina, ka ir spējīga uz goda noorganizēt starptautiskus pasākumus, nest savu vārdu arī austrumu valstīs (ne tikai rietumu virzienā), galu galā, jāatcerās, cik ļoti daudz visas tās krievu zvaigznes atstāj Latvijas viesnīcās utt utt....Un cik daudz iegūst Jūrmala, es domāju tieši finansiālā ziņā. Un tas nav maz!
Par muzikālo izpildījumu un pasākuma vērtību kā tādu, labāk neizteikšos, jo neko labu nevaru pateikt!! Vnk, man nepatīk - es neeju! Bet gan jau ka arī tādi pasākumi vēl joprojām Latvijā ir vajadzīgi, ja jau spēj savākt tik lielu publiku..

rxx, 31.07.2007. 08:38:40
Komentāra reitings: 1.17

>> Latvija kārtējo reizi apliecina, ka ir spējīga uz goda noorganizēt starptautiskus pasākumus

Latvija tur neorganizē noeko. ;)

melomaans, 31.07.2007. 12:42:25
Komentāra reitings: 0

notrulinošs pasākums,kurā Latvijas vadošās amatpersonas satiekas ar noziedzniekiem ( t.i.- latvents, piemēram).

Nesaprotu,ko tur dara R.Pauls.

dzēsts lietotājs, 31.07.2007. 13:36:39
Komentāra reitings: 0

to rxx.... nu nu... es tā viss nedomāju - kā tad ar viesu sagaidīšanu, izmitināšanu, barošanu, aprūpēšanu, satiksmes nodrošināšanu? Pasākuma translāciju? un galu galā pasākuma vietas nodrošināšanu? Kā tad tu domā, dzintaru koncertzāli uzcēla un uzturēja kāds no Krievijas?
Tas ka viņi ved (vai arī neved, es to nezinu) savu tehniku un vada to visu pasākumu neko nenozīmē. Tur aizmugurē vēl stāv simt mazu latviešu cilvēciņu, kas nodrošina, lai tas vis varētu notikt tieši tur un tajā laikā, un tas nemaz nav maz....

theivis, 31.07.2007. 14:18:45
Komentāra reitings: 2.011

Ko tur dara Raimondiņš?!



Šis tur gadienā nebliež pa taustiņiem? ;D
Es nezinu!

rxx, 31.07.2007. 14:39:17
Komentāra reitings: 0

Pauls tur atrādās, viņam par to maksā ļoti lielu naudu. Ja viņš neatrādītos, tad viņa ierakstiem Krievijā tik spoži neklātos, jo tos kontrolē JV organizētāji.

Saproti, visas tās tavas minētās lietas nodoršuina neliela daļina latviešu, ko īsi navarētu saukt par organizēšanu, bet gan organizatoru pavēļu izpildīšanu.

Translācija. Nu filmē to visu krievi un visticamāk tur arī no turienes pat laiž gaisā uz satelītu, tas ka TV3 to signālu savāc un retranslē nav nekāda translācija.

Dz Kz uzcēla padomju laikos un uzņemot šo pasākumu tā tikai pilda savu pamatfiunkciju, kas nav nekass īpašs. Tas būtu tāpat kā lielīt televizoru par to, ka viņš kaut ko foršu rāda. ;)

theivis, 31.07.2007. 14:46:40
Komentāra reitings: -0.601

Bet bez ekrāna tāpat čiks vien būtu! :D

dzēsts lietotājs, 01.08.2007. 06:57:51
Komentāra reitings: 1.17

masveida klimaksa invāzija TV ēterā.

garmish, 01.08.2007. 08:01:07
Komentāra reitings: 1.735

es te isti nesaprotu ,kur jusu stresam ir pamats ;) lielakajaa dalja komentaru vairak manu riebumu pret to jusu mineeto estrades muziku un varbuut to ka sava naudas truukuma delj sho pasakumu nevarat apmekleet (ar zemtekstiem). viens veel iekomenteeja ka kapec notiek latvijaa kkaads taadas estrades muzikas pasakums .es gribu pajautaat pretii ,tad kapec ceesii vai tajaa salduu notiek arii kkaads fests,pat ja godigi tas nevienam nenes kaunu, bet luudzu tikai nekljuustiet bernishkjigi savos izteikumos un nesaciet te shkjirot kas ir taa iistaa un pareizakaa muzika ko klausiities.

rxx, 01.08.2007. 08:20:53
Komentāra reitings: -1.735

>> tad kapec tajaa salduu notiek arii kkaads fests

Šito es arī nesaprotu.

garmish, 01.08.2007. 08:41:20
Komentāra reitings: 1.735

es tach jau piebildi izteicu ,nevienam tach tas nenes kaunu. nu esat gan jus slimiigi uzseedushies uz shiis temas :)) man tach nav iebildumu ne pret vienu pasakumu , un veliepietam pilnigi vienalga par pasakuma norises vietu , tik kam jums tagad vel rekjinaat kkadas naudas, liikjus, fonogrammas-ja reiz pashi izsakaties,ka pasakums garam un pilnigi vienaldzigs jums :D tapat nekadu revoluciju vairs neuztaisiisiet!


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
loli ==> xzy.cz/2333 <== ==> wts.la/wfelq <==

Geraldham

Интересные новинки доступны у нас. Начните покупки и откройте для себя уникальные товары по ссылке: кракен зеркало

Lavon

loli ==> xzy.cz/2333 <== ==> wts.la/wfelq <==

Georgepar


ienāktreģistrēties