Kas notiek ar LV skatuvi?

25.02.2008 14:34:25 aizsāka skakri
131 komentārs Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 25.02.2008. 14:35:22
Komentāra reitings: 1.083

brūk kopā? :o

skakri, 25.02.2008. 14:35:31
Komentāra reitings: -0.956

Pa manam - nekas labs. Visur sūcas lēnām iekšā meinstrīms, un jā. Smird lēnām. ZVĢ un RAV, un "Pēc [..] kariem" konči spārdīja.

ka_maz_neliekas, 25.02.2008. 14:35:47
Komentāra reitings: -2.734

Its Goin Down!

dzēsts lietotājs, 25.02.2008. 14:45:47
Komentāra reitings: 5.616

nekas nenotiek :/
jā zvģ / rav un mvsk laiki aizgājuši . kurš pie tā vainīgs?
skolas vai jaunatne?
jauniešu pasivitāte diemžēl man liekas to visu pati palaida vējā ..

skakri, 25.02.2008. 14:49:56
Komentāra reitings: 1.978

Domājams abi. Skolas neatbalsta, līdz ar ko nav stimula neko organizēt. Bēdīgi.

dzēsts lietotājs, 25.02.2008. 14:51:14
Komentāra reitings: 7.287

d.i.y. or die :/
šinī gadījumā laikam jau die :/

dzēsts lietotājs, 25.02.2008. 15:00:25
Komentāra reitings: 14.957

nu nevienam nav īstas apņemšanās.
arī pati publika nepavelkas.
kurš bijis pēdējais a-salas pasākums, no kura vismaz 75 % neizveltos pilnīgā pārpālī visu pa ceļam un pasākuma vietā neizārdot?
cik var cūkoties?
un cik var vākt?
latvijā nav māšu terēžu.
kalvītis 4ever.

ed, 25.02.2008. 15:04:30
Komentāra reitings: 10.627

nu inciatīvas nav vairs tās.:/
bet diži nespriedīšu, jo pats jau ar varētu organizēt.

dzēsts lietotājs, 25.02.2008. 15:17:17
Komentāra reitings: 4.487

Nu,daram kaut ko?
Tas būtu labāk,nekā čīkstēt,ka nekas nenotiek. Diy atradušies.

adellada, 25.02.2008. 16:05:38
Komentāra reitings: 12.832

RVA`a konči bija uh.
Betjā, jāpiekrīt par to, ka vairāk vai mazāk viss ir noslīcis pudelē. Aiziet uz konci[par festiem nerunājot]=piedzerties. Un visskumjāk, ka vistrakāk piedzeras ne jau nu tie, kuriem likums ļauj.

Par koncertiem, daudzi ir vienveidīgi - grupu ziņā.
Un teju pazuduši arī koncerti visādās pilsētās, ne tikai Rīgas klubos.
Atceros senāk bija teju katru nedēļas nogali kur laist pa Latviju uz končiem.
[te noteikti kāds piebildīs, ka ir jau tādi konči, bet ja ir, tad tur atkal aiziet tas +/- vienveidīgums].


un liels PLUSS Laimai par komentāru.

save_ass, 25.02.2008. 16:38:39
Komentāra reitings: 3.838

Nedzeru! =p

Un par iepriekš teikto piekrītu - nav nevienam vairs patikas ko organizēt, kkur piedalīties, visi par sīņiem palikuši un dzerstās pa mājām nedēļas nogalēs...

dzēsts lietotājs, 25.02.2008. 16:39:17
Komentāra reitings: 5.301

neko jau jaunu ar nepateikshu...laikam jau pati tauta nesaprot to, ka patiikamaak ir pavadiit laiku kaadaa labaa koncii, nevis vinju paarpaalii izaardiit, pa celjam veel izskjaidot kaadu stikleni...

pagaatne ir pagaatnee...naakotne tuvojas...domaaju, ka uz naakotni ari jaadomaa, ko dariit...

dzēsts lietotājs, 25.02.2008. 16:51:30
Komentāra reitings: 16.009

Tādā gadījumā publisks FUI tiem,kuri uz končiem iet pārpālī vai arī klubā pietempjas tā ,ka maz neliekas. Nē,nu labi,dzeriet/piedzerieties/nodzerieties,tikai nevajag bojāt rīkotājiem vēlmi ko tālāk vēl organizēt! ;) Klusi dzeriet,klusi aizejiet prom,nevis atstājot aiz sevis drupas.
Beidziet sūdzēties un dariet kaut ko! Pašiem un citiem būs prieks ! ;)

dzēsts lietotājs, 25.02.2008. 17:07:40
Komentāra reitings: -4.729

fakts...

ir jau bijushi atgadijumi, kad uztaisa privaato paartiju un no riita maaja ir piekorkjeeta un izdemoleeta...patiikami nav to visu peec tam vaakt, kaartot un kasiti no tapeteem veemekljus..reeciigaakais, ka netaalu tolete bija...

tas_pats_nekas, 25.02.2008. 17:17:13
Komentāra reitings: -6.993

fufels kaut kāds :D

veetah, 25.02.2008. 17:21:55
Komentāra reitings: 3.814

Vispār, es nekad neesmu sapratusi kādēļ laiž klubos un masu pasākumos jau sadzērušos lopus? Man tiešām tas baaigi nepatīk, ka dažreiz apsargi ielaiž tādus cilvēkus, bet citus vienkārši nē, jo ir facecontrol. Es gan nesaku, ka fc ir slikta lieta, bet es dažreiz viņus vienkārši nesaprotu. :/ Otrkārt, vai tiešām ir tik grūti uzrīkot pasākumu kurā nebūtu pieejams alkohols?

dzēsts lietotājs, 25.02.2008. 17:27:09
Komentāra reitings: 4.134

ja tu gribi kautcik nopelniit - tad jā !

dzēsts lietotājs, 25.02.2008. 17:32:51
Komentāra reitings: 14.833

veetah,alkohols ir liela problēma-ir cilvēki kuri nejūtas ērti,atbrīvojušies koncertos bez tā. Protams,daudzi nezin savu mēru,tāpēc jau šitādi s**i notiek.
Nu ko,kurš ar mani? :D

tuunc?, 25.02.2008. 18:20:00
Komentāra reitings: 13.866

nu ko, varbūt sapelnīšos mīnusiņus, bet man arī patīk iedzert kādu alu koncī. un tas nenozīmē, ka es uzreiz esmu "sadzēries lops" :D
ja rīkotu konci, kurā nav pieejams alkohols, būtu divi varianti. pirmais - daudzi atnāktu jau pālī. otrais variants - lielāka daļa vispār neatnāktu.

dzēsts lietotājs, 25.02.2008. 18:30:57
Komentāra reitings: 15.832

Nu šaubos vai pieņemsim tādā pasākumā kā ''Skaņu Mežš'' kādu baigi pārdzērušos atradīsi.Manuprāt dzēroņu skaits pasākumā ir proporcionāls pasākuma kvalitātei.
Es arī diezin vai skaidrā varētu izturēt desmit pilnīgi identiskas post hc grupeles,tad vēl pāris kaut kādus lažotājus un beigās vēl kādu popšņu vai drunk punk,bet tieši tādi jau arī tie festivāli ir.

zvirbulis, 25.02.2008. 18:31:55
Komentāra reitings: 0.197

Nu jaunajiem ļaudīm pasākumos ar aliņu vien nepietiek + paši neko lielakotie snegrib darīt ,tad vel naudas problēmas [runājot par dārgākiem pasākumiem] vispār vnk visi ir pasīvi palikuši vai sākuši klausities nepārāk labu muziku.

aa.p., 25.02.2008. 19:01:56
Komentāra reitings: 6.715

piekrītu pēdējiem komentāriem, cik gan katrs ir gatavs maksāt par koncertu? Cik nav redzēts, ka žmiedzas par 1,- Ls, kamōn, tad ko mēs gribam sagaidīt pretī?
kā arī par alkohola netirgošanu var aizmirst, jo 1) lielākā daļa ļaužu, kā zināms, neprot izklaidēties bez apreibināšanās 2) ja ieejas maksas uzliek pietiekami zemas (lai vairs nežmiegtos un atnāktu), tad uz kaut ko tomēr ir jāpelna arī organizatoriem, līdz ar to, tas ir alkohols.
ar nepacietību gaidu kādu svaigu pavērsienu.. :)

garmish, 25.02.2008. 19:40:22
Komentāra reitings: -3.187

ar nepacietiibu gaidu Leniju Kravitcu :D - gaumes lieta ;)

plovs, 25.02.2008. 19:41:46
Komentāra reitings: -3.261

Mūsu skatuvi pēkšņi aprij ārzemju skatuve.

ed, 25.02.2008. 19:53:26
Komentāra reitings: 1.898

nu viens ir normāli iebaudīt aliņu, bet dzīt kkādu pretīgu šlagu lejā pa rīkli, lai vnk dzertu līdz grīdai ( \m/ ), ir pavisam, kas cits.

tobis, 25.02.2008. 19:55:50
Komentāra reitings: -4.931

Visas LV skatuves iet uz leju.
Nesen biju uz teātri- neizsakāmi vīlos.
No koncertiem uz saktuves, kura uztaisīta no pāris guļbaļķiem un melnas plēves, neko labāku jau ar negaidu.
Ir nauda- ir varianti.
Naudas nav nevienam.

dzēsts lietotājs, 25.02.2008. 19:58:59
Komentāra reitings: 7.249

sākumā bija tēma par underground končiem - atkal tēma izplešas bez maz globāla..
svarīga nav nauda bet gan iniciatīva-kultūrkapitālfonds ir atvērts-jāprot tikai rīkoties un gribēt rīkoties .

melomaans, 25.02.2008. 20:01:56
Komentāra reitings: -3.493

ha ha. kultūrkapitālafonds ir korupcijas perēklis. :)

dzēsts lietotājs, 25.02.2008. 20:02:40
Komentāra reitings: -1.7

nu bet nauda jau kautkā jāatmazgā ;)

aa.p., 25.02.2008. 20:07:43
Komentāra reitings: 3.523

kā tad, sniegt projektu konkursos, protams, kaut ko jau tur var dabūt, bet 1) dažos no tiem obligāta prasība ir līdzfinansējums noteiktā % apjomā; 2) tur tak piesakās vesels miljons projektu. Šobrīd arī ir iesniegts viens projekts, nu redzēsim, cik naudiņas piešķirs..... Kā arī šīm institūcijām ir ierobežots finansējums, bet tiem, kur lielāks, naudiņas jau sadalītas..

dzēsts lietotājs, 25.02.2008. 20:08:03
Komentāra reitings: 11.308

šodien skatījos interviju ar "Gain Fast", kuri esot par KRUTU ārzemēm.
pirms tam skatījos interviju ar "mofo",kuru vokāls APDOMĀJOT taisīt pats savu studiju.
d ejam,ja jau pat mūsu "meinstrīms" ir galīgā purvā.
kaut vai LV vokālistu kults.
nevienai meinstrīma grupai nav stabila sastāva.
stabils ir tikai vokāls.
no pasaules mūzikas tirgus skata viedokļa izskatās pēc masu karaokes.
nemaz nerunājot par superīgajiem šoviem "izblamējies ar zvaigznēm" vai "nekad neredzētu populāru cilvēku lietus".
galīgi.
purvā.

dzēsts lietotājs, 25.02.2008. 20:18:02
Komentāra reitings: 8.999

ooo... man liekas myms ir forsha skatuve. angelreich koncerts bija vispar ideals.
tiesham zhel organizatorus. :/

dzēsts lietotājs, 25.02.2008. 21:31:38
Komentāra reitings: -0.375

da kameer pati tauta nesaaks pieprasiit tieshaam labu kvalitaati, bet apmierinaaties ar pasniegto Mē*** tikmeer ari buus shitaa te, nezinu kaa pat savaadaak nosaukt..

dzēsts lietotājs, 25.02.2008. 21:37:24
Komentāra reitings: 3.427

nav jau ko piedāvāt ja neviens neinvestē.
un tās pašas brēcošās andergraunda grupas,patiesībā, daudz brēc bet maz dara,lai pierādītu sevi.

dzēsts lietotājs, 25.02.2008. 21:47:11
Komentāra reitings: 7.107

3 vārdi - vakars uz ezera

rxx, 25.02.2008. 22:18:19
Komentāra reitings: -1.086

>> un tās pašas brēcošās andergraunda grupas

Būsim godīgi - maksātspējīgai publikai tādas grupas nav vajadzīgas. Kaut kādam jauniešu kontingentam - jā, ok. Bet tas kontingents ir samērā mazs. Lielākā daļa Latvijas jauniešu klausās EHR, sēž draugos un onē un viss. Viņiem ne tas andergraunds, ne tas diy nav vajadzīgs.

Šovasar laikam beidzot vajadzēs apskatīties, kas notiek tajos visu apjūsmotajos festos a la "divas meijas, divas tumbas". Bet nu mans bildēs redzētais un aprakstos lasītais skatījums uz to ir tāds, ka to festivālu ir krietni par daudz un atvēziens krietni par mazu. Manuprāt, labāk lai ir trīs, bet normāli festivāli pa visu vasaru, nevis katru nedēļas nogali kaut kādā čuhņā kaut kāda masveida dzeršana. Bet atkal - kuram tad vajag to jēdzīgo festivālu? Arī mazam procentam cilvēku no tā jau tā nelielā skaita, kas tos festivālus apmeklē. Pārsvarā cilvēkus interesē tikai muļķības. Bet tur nu neko nevar darīt.


Bet kas attiecas uz tādu radio/TV līmeņa mūziku, tad tur nu man nekādu pretenziju nav. Radio man spēlē pietiekoši normālu mūziku.

dzēsts lietotājs, 25.02.2008. 22:30:44
Komentāra reitings: -1.776

>> un tās pašas brēcošās andergraunda grupas

paceltas normālā kvalitātē un ar normālu attieksmi un darbu no pašu puses - tālu tiktu.
vnk vieglāk ir pabrēkt,ka nekas nenotiek,lai gan patiesībā, mūsu banānu republikā izcelties un ļemonu pelnīt ir visvieglāk.

cekule, 25.02.2008. 22:40:44
Komentāra reitings: 0.271

kautkas atiistas kautkas nee.. suudi grimst normali cilveki celjas! Likumsakariibas! wnk suudu bija vairak!
mes visi pieaugam un mums gribas kvalitati...
vnk biki jaapugas un ganjau zhigatu un micrec u.c. vadibu nomainis kam patiik vairal alternative muzons nekaa indie un vnk rocks...
cenas uz Lv nesamieriigi augstas taja pasha kvalitate parsvaraa dirsaa,,,
jazemina cena bet tai pashaa laiaka japiesaitsa vairak cilveku bus labaak!
pedeja laika vnk dodos vairak uz arzemem uz konchiem jo LV vairs nevaru dabut emocijas, gan klausiitaji besii gan cenjiks parak augsts!

aa.p., 26.02.2008. 10:12:43
Komentāra reitings: 2.254

-> cekule, vecīt! Tu vispār saproti, ko Tu saki?! "cenas uz Lv nesamieriigi augstas taja pasha kvalitate parsvaraa dirsaa,,,
jazemina cena bet tai pashaa laiaka japiesaitsa vairak cilveku bus labaak!" Pastāsti man, lūdzu, kā tas būtu izdarāms? Latvijā organizatori perās ar minimālām naudiņām mēģinot panākt maksimālu efektu, protams, ne visi, bet lielākā daļa gan. Un parādiet man tos cilvēkus, kas koncertos pievērš uzmanību kvalitātei, skaņai, gaismām un pārējām tehniskajām fīčām, nevis piedzerās, patusējās, izmošojās un laimīgi iet mājās, jo tas taču bija TIIIk kruti!!! Tādi ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi! Es atvainojos, bet katru reizi aizejot uz Depo izbesos par skaņas kvalitāti, bet mani novērojumi liecina, ka nekas tāpat nemainās, jo cilvēkus tas vnk nesatrauc.

p.s. un kā zināms, sūdi peld pa virsu!

dzēsts lietotājs, 26.02.2008. 11:04:51
Komentāra reitings: 0.741

slinkums bija visu lasīt, bet varu pateikt ka man pietrūkst vecie pasākumi.

cekule, 26.02.2008. 12:48:28
Komentāra reitings: -4.194

Depo ir noiets etaps!!!
cena nesamerig augsta, Baars dirsaa (cenas un apkalpe)
paskat kas tur pedeja laikaa iet salshnjas vieni - pretig uz tiem purniem skatiities!
vnk izaugam no taa limenja tas it tiinju klubs un viis,,,
manupart studentnieks i nice - muzons jauks skan- zb man tas nekomercialais indie kas no dirsas izrauts kas skan depo,, pedeja laikaa,,,
vel tak i ta melna piektdiena un 16 korpus,, un vel dahuja vietas,,, -> depo ir nojats etaps, un ja nemaldos tur sak iet ar vien mazak cilveku,,, it iipashi no vecas skatuves,,, kautkadi jaunie sak nakt jo nak vecumz 17-18 ka var sakt chapot!
viss piisinsh!
Da labi normalo cilveku neka to dzeraju i dahuja vairak, vn tur kur visi leeti apkozhas , normalam cilvekam nav ko dariiT

ed, 26.02.2008. 13:19:15
Komentāra reitings: 10.634

noiets etaps?
nu nez - ja uz depo eju, tad mūzikas dēļ.

aa.p., 26.02.2008. 13:26:44
Komentāra reitings: 3.556

16. korpusā pasākumi pilnībā atkarīgi no rīkotāja, tur uz vietas nav praktiski nekā. Prieks, ka MP šeptējas, bet tur lielais mīnuss, manuprāt, absolūta gadu nekontrolēšana.
Depo jau tās ieejas maksas teorētiski ir augstas, bet vienmēr ir flyeri un iespēja tikt pa 1,- ls sarakstā, tāpēc nevar teikt, ka būtu baigi dārgi, bet par bāra apkalpošanu.. pfff!!!!!
Par studentnieku neko neteikšu.
Manuprāt, Rīgā sročna vajag vēl kādu sakarīgu dzīvās mūzikas klubu!

theivis, 26.02.2008. 14:13:10
Komentāra reitings: -8.238

aa.p. tad neej uz Depo, ja vēlies baudīt kvalitatīvu mūziku, tad ir citas atbilstošākas vietas, tam tā kā būtu jābūt plus mīnuss skaidram, ka uz Depo visi iet paārdīties, pavandīties, satikt vienam otru un iznīcināt alkaholu. Kvalitatīva mūzika te vispār ņipričom ;D


Es piekrītu cekulei, tas ir tīņu klubs un viss.
Tagad tiešām ir arī melnā piektdiena un 16.korpuss, un esmu pārliecināta, ka pakāpeniski radīsies vēl..

Un par tām cenām arī.. Šogad zvērs it kā maksāšos 14 LVL.

Un nepiekrītu tam viedokim, ka vajadzētu pa visu vasaru trīs normālus festus un viss.

Komon, vasara- tas ir festu laiks!
Var normāli vandīties.

Var domāt, uz kuru grib braukt uz kuru negrib, jo ir izvēle! Un tas ir tas , par ko man ir sasodīts prieks.


aa.p., 26.02.2008. 15:10:25
Komentāra reitings: -3.469

theivis, šī diskusija izvērsās par kvalitatīviem pasākumiem un alkoholu. Jau reiz šīs lapas forumā izteicos par dalīto atbildību starp grupām un pasākumu rīkotājiem, klubiem, par to, ka tomēr ir jāveido sapratne klausītājiem par kvalitāti. Es negribu Tevi aizvainot, bet izskatās, ka Tu esi cilvēks, kam kvalitāte nav svarīga. Kā jau arī šīs tēmas ietvaros minēju, cilvēki, kam tas ir svarīgi, ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi un tas ir nožēlojami. Un par to arī stāsts.

Par Depo runājot, tur dažkārt notiek pasākumi, kas nenotiek citur. Ir lietas, kas tur ir lieliskas, bet skaņa.....

Un festiem vajadzētu pacelt gan ieejas maksas, gan kvalitāti, līdz ar to atkristu daļa mazgadīgo, kas absolūtā pārpālī guļ plāniņa vidū, dažādotos piedāvāto grupu klāsts katrā festivālā un domāju, ka ļautiņiem būtu lielāka interese apmeklēt vairākus no tiem.

tuunc?, 26.02.2008. 18:54:58
Komentāra reitings: 7.518

tomēr maksājot 14 ls par ieeju es negribu "zvēra" kvalitāti...

dzēsts lietotājs, 26.02.2008. 19:22:49
Komentāra reitings: 12.694

Kas vainas "zvera" kvalitātei? tu noteitki domā par to visu apdzērošo tautu masu, kas viņu apmeklē, tu domā, ka viņi paši to vēlas? domāju, ka šī augstā (varbūt) cena 14 Ls , kas itkā būšot, ir viens veids kā varbūt, lai šādi cilvēki ir māzāk sabraukuši uz šo festivālu. un kvalitātei, organizācjas līmenī man nav kur piesieties :) galu galā pasākumu veido gan organizētāji, gan arī apmeklētāji...! gaidam vasaru.

yo.

cekule, 26.02.2008. 19:49:26
Komentāra reitings: -13.65

bet pa 14LS ES ARII GRIBU BLJE Headlainerus lai vinjiem LAST>FM vismaz 1 000 000 klauseejienu ira!
Blindside bija virs diviem miljoniem tie skaitlji ieksh lastfm!
lidz arto kaa vinji noblieza bija grandiozi!
Okay arii 500 000 buutu oki, jo Bring Me the Horizon holandee arii bij labi!
bet vajag tad zvaigzniites vest uz LV ja tadi cipari jo nav tas leeti
jo piemeram taga maucu uz http://www.myspace.com/giveitanameofficial
kur viena diena aksaa 35Ls jeb 2dienas 60Ls protams ka es uz divam
bet pa 35Ls tadi staari,,
pa 14ls gribetos kaut vienu no vinjiem!
tas tak tikai normaali!

vikings, 26.02.2008. 20:38:39
Komentāra reitings: 6.668

Cekule, domā taču ko runā, paklausies kā tas no malas izklausās... :D

ed, 26.02.2008. 21:37:08
Komentāra reitings: 8.948

nu lab , bet tomēr ir jau tā taisnība, pa 14 ls es gribu redzēt zvaigznes!! neiesaistot alkoholu protams

rxx, 26.02.2008. 22:47:34
Komentāra reitings: 9.028

Diez vai kaut kas īpaši attīstīsies, kamēr visi festivāli būs domāti priekš un apmeklēti tikai no visādu "alternatīvo", "hc", "panku" un tamlīdzīgu personāžu puses. Neviens no maniem klasesbiedriem nevar nosaukt nevienu no šiem te "festivāliem", kur nu vēl braukt uz kādu... Labi, maza klase, bet tas procents vienalga ir milzīgs. Nu nevar tā alikusī daļiņa visu uz sevi paņemt un apmaksāt.

Ir divi varianti: 1. Festivālus taisīt ar LV poproka grupu piedalīšanos (DFE, Gain Fast utt.). 2. Tasīt vismaz Baltijas mēroga pasākumus.

Re, ir viens cilvēks, kas brauc tusēties uz Holandi, gan jau ir vēl kāds. Vajag saorganizēt kaut ko tā, lai cilvēki no citurienes brauktu šurp.

P.S. Masveida piedzeršanos varētu itin labi ārstēt ar to, ka attiecīgos elementus izmestu no norises vietas. Bet to nevar atļauties, jo tāpat taču maz cilvēku... Jautājums, kāpēc tā? Lasām manu tekstu no sākuma.. :D

ka_maz_neliekas, 26.02.2008. 23:12:00
Komentāra reitings: 2.034

pie nodzeršanās nav vainīgi festi, bet tas cits foruma temats...Latvija diemžēl ir Eiropas province ar visām no tā izrietošam sekām, jo kapēc ēst putru
sheit, ja kaviārs ir tur?

dzēsts lietotājs, 27.02.2008. 06:38:19
Komentāra reitings: 10.795

Normāls kritērijs grupai-klausītāju skaits last.fm'ā..

dzēsts lietotājs, 27.02.2008. 08:24:57
Komentāra reitings: 1.666

germsburn86 es par to ar pasmējos :)

theivis, 27.02.2008. 15:16:32
Komentāra reitings: 3.991

O jā, ja saaicinātu visādus gain fast, visa festa būtība izplenētu gaisā..

Pff, GAIN FAST!

tas_pats_nekas, 27.02.2008. 16:59:56
Komentāra reitings: 2.389

lasu un gardi smejos, bet robiit, tu mani reāli sāc biedēt!!!... :D

cekule, 27.02.2008. 17:54:39
Komentāra reitings: -16.022

man shogad bija iespeja taisiit lielu festu, tjip dabuju finaneesjumu, kur tjip headlaineri buutu Deep purple, bet taa padomaju kada jega njemties utt,,,
tapat buutu tik splavieni sejaa utt nekaa pateiciibaas., labak vnk pabaudiishu vasarinju,.,
festa izmaksaas bija planotc ka ieja maksaatu 8Ls un alus ne dargak ka 1,2Ls ta taa , taga varu to teikt, jo tas nenotix,,,vnk parak mazs atbalsts no parejiem visi tik pasiivi spej tik dirst,, un par tiem skaitliem no last fm tur tomer ahuna daudz klausiitaju ir alternativo cilveku, un skaidrs ka ja ahuna daudz klausejienu tad blice laba-> jo sudus tak neviens tapat neklausas.../ un ja runa iet par comercial succes, tas tachu viss i dabiski.. ai, ganjau ar laiku sapratiisiet./

nata, 27.02.2008. 18:32:48
Komentāra reitings: 3.65

tad nu gan.. citi tā cīnās, lai iegūtu kaut kādu finansējumu pasākumu realizēšanai, iegulda paši savus līdzekļus un mēģina kaut kā savilkt galus,
bet Tev visas iespējas - gan finansējums, gan hedlaineri, bet tādu iespēju vējā.. :)

dzēsts lietotājs, 27.02.2008. 18:35:12
Komentāra reitings: 9.416

Cekule,piedod,bet tu kontrolē ,ko raksti un domā,ko raksti? Tas nav nekāds aizvainojums,bet piedomā.

tuunc?, 27.02.2008. 18:46:24
Komentāra reitings: 2.067

jā, īstenībā es tiešām domāju to apdzērušos tautas masu... bet ir vēl šādi tādi nieki... piemēram, skatuves, kas celtas no dēļiem un miskastes maisiem un izskatās atbaidoši... skatuves, kuras uzceltas nogāzē, bedrē kkādā un pie kurām nav pat īsti vietas (kā man tas likās ZB šogad).. dažkārt arī skaņas kvalitāte ir pabriesmīga. tie visi ir sīkumi bet tomēr...
un, cekule, es vairs nesaprotu vai tu āksties vai runā nopietni.

dzēsts lietotājs, 27.02.2008. 18:51:45
Komentāra reitings: -3.447

jā, pie mums Aizkrauklē viss ir briesmīgi nolaidies, skatuves māksla vispār ir maz finansēta lieta.
mūsu domei jau patīk labi izklaidēt tautu, bet maksāt un sniegt vismaz kkādu palīdzību negrib!
un tādēļ mēs mīļie maz pamanāmie skatuves āksti mēģinam taisīt mākslu uz skatuves, iegūldām savus spēkus, naudu un veselību, bet domei ne silts ne auksts!
galvenais papriecāties!
par mūsu kūltūras namu vispār bez komentāriem, sīka dēļu skatuve ar mēmiem aktieriem. vismaz mūs BJC- bērnu un jauniešu centrs kko velk, bet mums arī jau vairs nav spēka... kkas ir jādara!!!

ed, 27.02.2008. 19:08:15
Komentāra reitings: 5.322

tu pa citu skatuvi man liekas runā :D

dzēsts lietotājs, 27.02.2008. 19:12:24
Komentāra reitings: 2.054

paarlasīju tēmu it kā- nee, bet izlasot komentārus, sapratu iekļuvu ne tur.! :D

Bet tāpat tā tēma par skatuvi ir svarīga, trūks naudas mākslai..!:/

rxx, 27.02.2008. 19:12:45
Komentāra reitings: 9.421

Cekuli, tu nopietni runā? Ja tā, tad pēc šitādiem gājieniem "tjip dabuju finaneesjumu (..) bet taa padomaju kada jega njemties utt" normālā gadījumā tev iespējas tikt pie naudas aizvērtos uz gadiem pieciem vismaz. Un, ja kaut kā nerīkošanas iemesls ir "visi tik pasiivi spej tik dirst", tad mož labāk nedarīt neko.

Skatuve un skaņa maksā samērā lielu naudu. Ne jau aiz lepnuma tās skatuves uz vietas no dēļiem sit kopā...

Ed, viss ir saistīts. Cilvēki, kuriem ir bērni'bas pieredze no dažādiem pulciņiem arī pēc tam kaut ko saorganizēs jēdzīgāk.

cekule, 27.02.2008. 19:56:22
Komentāra reitings: -7.584

runaju, nopietni - esu tak gan saksii gan citur pasakumus bliezis. vnk dariiju to baudas deelk nejau $
, bet sobrid tas baudu vairs nenes skatiities ka citi priecajas vai kaa savadak, tam man bus berni un savi draugi,, pasaule paliek kapitalistiska un taa nu ta dzives realitate ira!
Sorry,vechi!

adellada, 27.02.2008. 20:02:10
Komentāra reitings: 7.481

rxx, par to, ka vēlies apmeklēt kādu festu šovasar. Manuprāt esi nedaudz nokavējis, būtu aizbraucis pirms gadiem trim/četriem - tad redzētu normālu festivālu. Nevis to dzeršanas pasākumu, kas notiek tagad.

rxx, 27.02.2008. 20:39:58
Komentāra reitings: 3.833

Tātad varu nebraukt? :) Jes! :D

dzēsts lietotājs, 27.02.2008. 20:41:20
Komentāra reitings: 12.567

No kāda caurumu,ja drīkst zināt,Tev izdevās to finansējumu izvilkt !?
Un galu galā ''pasākumi'' Saksafonā ir viens,bet festivāls ar Deep Purple piedalīšanos pavisam,kas cits.
Īsāk sakot-beidz muldēt !

dzēsts lietotājs, 28.02.2008. 10:24:13
Komentāra reitings: 5.096

Nu ko es varu teikt!
Rādās ka ir galīgā pakaļā un jāpamet valsts kamērt alnis ar šņabja pudeli nav uz ielas iznācis!

bet kamērt viss ir tik slikti un neglābjami, jo visas problēmas sadodas rikā un veido nelaužamu apli,
daži tomērt kaut ko dara! un cenšās uzrīkot pasākumus, kas nav vienmuļi!

iesaku apmeklēt Tumora Otru BRUkU 29.feb melnajā piekdienā!
ā, bet tur var nopirkt alkagolu, tur laiž iekšā sīkos!

dzēsts lietotājs, 28.02.2008. 10:37:35
Komentāra reitings: -5.537

Nu ko es varu teikt!
Rādās ka ir galīgā pakaļā un jāpamet valsts kamērt alnis ar šņabja pudeli nav uz ielas iznācis!

bet kamērt viss ir tik slikti un neglābjami, jo visas problēmas sadodas rikā un veido nelaužamu apli,
daži tomērt kaut ko dara! un cenšās uzrīkot pasākumus, kas nav vienmuļi!

iesaku apmeklēt Tumora Otru BRUkU 29.feb melnajā piekdienā!
ā, bet tur var nopirkt alkagolu, tur laiž iekšā sīkos!

dzēsts lietotājs, 28.02.2008. 10:46:28
Komentāra reitings: -8.965

Nu ko es varu teikt!
Rādās ka ir galīgā pakaļā un jāpamet valsts kamērt alnis ar šņabja pudeli nav uz ielas iznācis!

bet kamērt viss ir tik slikti un neglābjami, jo visas problēmas sadodas rikā un veido nelaužamu apli,
daži tomērt kaut ko dara! un cenšās uzrīkot pasākumus, kas nav vienmuļi!

iesaku apmeklēt Tumora Otru BRUkU 29.feb melnajā piekdienā!
ā, bet tur var nopirkt alkagolu, tur laiž iekšā sīkos!

dogs, 28.02.2008. 12:08:23
Komentāra reitings: 3.188

Reini: "maksātspējīgajai" publikai ir savi festi - Bitch Party, Positivus vaikāviņutur utml, kurus tad arī tā publika apmeklē. Es neietu klausīties Gay Fast, ja pat man par to maksātu =P Un, cik esmu novērojis, par publikas trūkumu ne Zvērs, ne ZB nevarētu sūdzēties. Vispārīgi skatoties, ja nebūtu tās nodzeršanās, Zvērs kā pasākums ir līmenī, līdz Tabūnam bik pietrūkst, bet uz to pusi ir. Un pie nodzeršanās ne jau rīkotāji ir vainīgi.

Skakri - kad nākamais K&Z? xD

PS. "after getting some emails asking about festival dates for 2008, here we go: fluff fest 2008 will be july 25th, 26th and 27th 2008". Pakojam kedas!!

kas_te, 28.02.2008. 14:05:09
Komentāra reitings: -3.614

Nezinu gan , kā tur festos ar to dzeršanu.
Bez alkāna fests vairs neliekas īsts fests, vienmēr taču kaut kur aiz skatuves jābūt kādam nodzērušamies guļošam paņķelim !
Es ticu, ka var arī bez alkāna, bet.. nē, neticu gan :D

dravnieks, 28.02.2008. 14:46:18
Komentāra reitings: 1.495

kāds sakars dzeršanai ar skatuvi?
cilvēki ir dzēruši visos laikos un kādreiz pat vairāk nekā šobrīd.
to ka to kāds ir piefiksējis, ka cilvēks ir pālī vēl nevar saukt par iemeslu kāpēc viss iet uz grunti.

man liekas te vairumam ir mākslīgi radīta fobija pret alkoholu un ja parok dziļāk tad vairums šo cilvēku ir tie īstie, kas rada lielo pasivitāti koncertos.
atnāk. nostājās, sakrusto rokas un četras stundas stāv un kritizē.
kas tā vispār dara?
kur paliek dejas.

te visiem ir smagas problēmas. te visiem liekas, ka viņi ir mūzikas kritiķi, mākslas zinātnieki vai vienkārši dziļi un talantīgi bērni. jūs visi esiet sūdi. neviens mp3 jūsu ipoda, neviena grāmata, filma nepadara jūs par inteliģentiem radījumiem.
šie pseidointeliģenti iecērt pirmo robu skatuves dēlī.


otro robu cērt tie, kas dzīvo bez piederības.
kas uzskata, ka pārliecība slēpjās ģērbšanās stilā un mēdijos.
cik cilvēkiem vēl šodien patīk piemēram Kriegopfer?
varu derēt, ka daudz mazākai saujiņai cilvēku nekā 2003.
tas HC, tak nav stilīgs. kamōn. tagad jāklausās Ir Postneometāls.



bet es domāju, ka būs vēl trešais vilnis.
tikai, kad un kāds?
es ceru, ka tas nav šis. nīkulīgais, izlikšanās laikmets.


dogs, 28.02.2008. 16:15:03
Komentāra reitings: 2.423

"vienmēr taču kaut kur aiz skatuves jābūt kādam nodzērušamies guļošam paņķelim"

Tajā pašā manis minētajā Fluff, lai arī alkohōls tika lietots (un cik sapratu lielākos daudzumos, nekā iepriekšējos gadus), kaut kā nemanīju, ka apkārt burtiski mētātos tāds daudzums jēgu pārdzērušu jauniešu, kā Zvērā. Ja godīgi, vispār tādus nemanīju. Varbūt ne tur skatījos.

Un tad arī rodas tā fōbija pret alkohōlu, kad par galveno principu kļūst "par 5Ls var nopirkt 14 sarkanos, kāpēc iet uz konci, labāk piedzeršos". Kad, kādam pajautājot, kā patika Zvērs, saņem atbildi, ka baigi forši, bet paprasot ko sīkāk, atbilde ir "neko neatceros". Man nav nekādu pārmetumu pret tiem, kas pālī ārdās, dejo un taisa visāda citāda veida haju. Bet daudzi vnk piedzeras un kkur atlūst.

"ja parok dziļāk tad vairums šo cilvēku ir tie īstie, kas rada lielo pasivitāti koncertos"

Tādi vispār eksistē? Ok, Endo (par Laimu nezinu, tu lieto uzturā alkohōlu?). o.O Endo, kā tu to lielo pasivitāti viens pats spēj radīt? Masu hipnōze?

"neviens mp3 jūsu ipoda, neviena grāmata, filma nepadara jūs par inteliģentiem radījumiem"

Kas tad padara? Amherstas mākslas koledža?

"otro robu cērt tie, kas dzīvo bez piederības.
kas uzskata, ka pārliecība slēpjās ģērbšanās stilā un mēdijos. [..]
tas HC, tak nav stilīgs. kamōn. tagad jāklausās Ir Postneometāls. "

Tas arī notiek ar LV skatuvi, un tas manuprāt iecērt daudz lielāku robu nekā alkō un "pseidōinteliģenti" (lūdzu nodefinēt, kas ir "pseidōinteliģenti", "inteliģenti" un ar ko tie atšķiras viens no otra) kopā. Vakar punk, šodien metalcore, rīt Britnija Spīrsa, parīt vēl kaut kas cits.

"es ceru, ka tas nav šis. nīkulīgais, izlikšanās laikmets."

Saki man lūdzams, ko lai dara cilvēks, kad uz viņu nepārtraukti rāda ar pirkstu un saka "tu izliecies"? Bet nu jā, piekrītu, šodien viss tā ārišķīgi izskatās.

PS. Man nav iPod un nekad nebūs.
PPS. "cik cilvēkiem vēl šodien patīk piemēram Kriegopfer?" - Vismaz vienam.

dzēsts lietotājs, 28.02.2008. 16:42:19
Komentāra reitings: 10.818

Rezumē tātad-mēs sūdi,pasākumi sūdi,tie kuri māk lasīt sūdi,tie kuri nedzer sūdi,tie kuri dzer arī sūdi,sūdi,sūdi,sūdi.. Viss ir sūds !

sly moonlight, 28.02.2008. 17:51:52
Komentāra reitings: -3.377

Manuprāt Latvijas skatuvei pietrūkst - uguns. Vispār, tas jau notiek pasaulē. Ja apstās uz tādām lielāka mēroga grupām un tā teikt iekš 'youtube' pačeko dzīvos končus, sāk parādīties vnk nu stāvētāji. Tas pats lēnām notiek Latvijā. Vajag kaut ko jaunu - tādu kas aizrauj eiforijā. Radīt ko tādu no kā cilvēki vnk arhh atbrīvotos. Mūziku narkotiku.

cekule, 28.02.2008. 19:28:45
Komentāra reitings: -3.262

mani aizrava vecais Kriegopfer! kad bija karkis utt tad bija cits speeks cita atdeve utt!
vnk tad es redzeeju muuzikju acis to uguntinj un ticeju tam
p.s.
man i IPODS 60 GB un ja tew buutu tad tu taa nerunatu,,
tas pats i ar tiem Porsche Cayene utt..
viens strada lai nospeletu naudu spelju zale un nodzerTu cits laibaudiitu dziivi un celjotu., katra izvele..
mana izveel neiestagnet shai skatuvee bet attistiit sevi,.,
jo lielaka daljas skatuves cilveku ir tukshi ( IQ) da vispa nav parko parunat,, tukshi nodzerti cilveki..
p.s.
ja avr paluugt adiminu!
dzeesiet manu Profilu! BYE!

dravnieks, 28.02.2008. 19:50:20
Komentāra reitings: 3.454

hm, dogs sajutās aizskarts, vai es aizskāru kādu bērnu, kas drudžaini meklē savu identitāti trakajos tīņa gados, kas ieiligs līdz vēlai jaunībai..?

būtībā es nesaprotu, ko tu vēlies.
vārdu un izteikumu definīcijas vai risinājumu kāpēc tā ir?



saki ko tu dari, kad aizej uz koncertu?
pastāsti ko tu dari?
un kāda velna pēc tu vispār uz tiem ej?



---------------


"neviens mp3 jūsu ipoda, neviena grāmata, filma nepadara jūs par inteliģentiem radījumiem"

Kas tad padara? Amherstas mākslas koledža?
------

piederība vai pārliecība. sauc kā gribi. nevis citu cilvēku radītas lietas ko tu identificē ar sevi.

:*

dzēsts lietotājs, 28.02.2008. 22:39:24
Komentāra reitings: 12.31

mūsu skatuve nav konkurētspējīga.
norijam kamolu, sasitam plaukstas un palīdzam cekulei izdzēst profilu!

hanss, 29.02.2008. 11:07:41
Komentāra reitings: 2.206

Robiit, tev gan teksti naak aaraa!

dzēsts lietotājs, 29.02.2008. 13:30:11
Komentāra reitings: 1.858

Dravniek Tu ar šitādu nepamato,nesakarīgu muldēšanu pats sevi padari par tādu pašu sūdu,kādi pēc tava teiktā,esam mēs-parastie mirstīgie.Parstie mirstīgie kuru asinīs neriņķo hārdkōrs.

dravnieks, 29.02.2008. 13:50:47
Komentāra reitings: 2.15

muldēšana ir pamatota.
sakarīga, gan tā nav.
jo sakāmais ir daudz, bet ne viss ir pa tēmu (skatuvi)

hardkōrs? manās asinīs neriņķo hārdkors, bet gan pankroks, kas būtībā ir viens un tas pats.


man šķiet, ka es sevi par nemirstīgu nenostādiju un pārejos par mirstīgajiem arī nē.

un pēc mana teiktā tev vajadzēja lobīt, ka visu problēmu cēlonis ir modes tendencēs un publikā.

funky, 29.02.2008. 15:12:02
Komentāra reitings: 5.42

Es teiktu attīstās, mēs neesam vēl tā izauguši kā Holiwuda, Latvijā zvaigznes nav ir tikai talantīgi cilvēki kas cenšas izaugt, viss nāks ar laiku.

sly moonlight, 01.03.2008. 17:16:46
Komentāra reitings: 1.789

funky : labi teikts.

agaaa, 03.03.2008. 12:36:40
Komentāra reitings: -16.346

Nav jau kur mēģināt... uūn pirmām kārtām vajag naudu lai vispār kko darītu, + cilvēkiem vairs nekur neuzticas...jo visi alternatīvie taču ņem visu un spārda dauza utt [kgan tieši saldie ir tie kas to dara...lielākoties]


katrā ziņā cilvēkiem ir baigi sabojāts priekšstats par alternatīvā stila piekritējiem. tapēc arī skatuve nav...

dzēsts lietotājs, 03.03.2008. 13:26:36
Komentāra reitings: 12.339

es saku ka pēdejais komentārs ir pilnīgas muļķības.

garmish, 03.03.2008. 15:50:05
Komentāra reitings: 2.279

Kravitcs paar visu :DD !! un juus nesaprataat - gaumes lieta ;)

9inch, 03.03.2008. 15:52:54
Komentāra reitings: -3.383

par Piraatiem !! :)) HELL YEAH ! luuk muusu skatuve - arii gaume ;)

dzēsts lietotājs, 03.03.2008. 16:12:03
Komentāra reitings: 5.254

Nu par to,ka hc Latvijā lielākoties bija (nu jau var teikt,ka bija) kaut kāda sīku pajoliņu-pouzeru padarīšana nevar nepiekrists.Zinu vienu tādu purnu kurš senāk spēlēja vienā diezgan labi zināmā hārdkōr grupā (nosaukumu gan neminēšu)-pirmāmkārtām jau viņš bija nejēgā iedomīgs pūslis,bet to vēl varētu pieciest,mazums,bet,tad reiz iezvērsās saruna par pankroku un viņš sāka stāstīt,ka viņam no pankroka visvairāk pie sirds ejot Blink-182 un milenkolin vai kā tur.Nu es protams nodomāju,viens idiots jau nenozīmē,ka visi ir idioti,bet,tad sanāca saskrasme vēl ar kādu strēķīti ''true hc'' un es sapratu,ka visi viņi ir iedomīgi ''bērni'' kuri vispār tā īsti nezin,kas tas ir,ko viņi dara un kamdēļ viņi to dara.Manuprāt lielākā daļa to darīja ''jo tas ir kruti būt hc tēlot vegānu uzmocīt hc pričosku izmaukt tuneli uztetuvēl uz d**** ziloni un uz rokas pūķi utt.''Ķip-meitenēm patiks.Kā jau Dravnieks izteicās-modes lieta.
Un tagad jau viss tas ir panīcis-bērniem apnika.
Tagad visiem vajag kaut kādu prog-eksperimentālo-post-roku visiem tagad vajag Soundarcade un Tesu (pag,pag kādā grupā viņu ģitārists senāk spēlēja !?) un kaut kādus tamlīdzīgus savārstījumus.Ā un metālkōru visiem vajag aha.
Un īstenībā parasti es nemēdzu piekāpties kāda viedoklim,bet šoreiz jau jāatzīst,ka dravniekam taisnība vien bija par to visu padarīšanu.

dzēsts lietotājs, 03.03.2008. 16:15:11
Komentāra reitings: 0

Čaka Dī vārdiem sakot-Don't,Don't,Don't Belive The Hype !

skocha, 03.03.2008. 16:42:24
Komentāra reitings: 2.23

jaa ta nodzershanaszz ir pilniiga pakaljaa visiem:(

laikam pasaakumos buus jaaliek pie durviim kaads paliela auguma viirelis,lai tad paarbauda katru, savaadaak aprijushies tur klanaszz un veel agresivitaati meegjina izpaust...un tie stikli:(

karoch cheking:)

skocha, 03.03.2008. 16:44:02
Komentāra reitings: 5.912

izkluasaas ka B.crew pasaakumsz ar buus 10 ls ieeja jaaliek, lai atnaaktu tie iistie, kas tiesaam naak uz grupaam, nevis pielikt PURNU:(.....xexe jox:)

dzēsts lietotājs, 03.03.2008. 18:03:21
Komentāra reitings: 3.682

skumjākais,ka nodzerās ne tikai publika.

garmish, 03.03.2008. 18:09:16
Komentāra reitings: 0.368

..jap , un tev ir emo bilde ;) es neko .. pelnu anti-reklaamu , miinusus (personiigi tas manam iekshejam un aareejam stavoklim neko nemaina). runaajat sheit PAR KKO (kas arii ieprieksh bija tik nieciigs) kaa par jums viss sveetaakajaam lietaam- absurdaa klaniishanaas maanija. es labprat domaju par lietaam saistiitaam ar Riitdienu ,nevis ar lietam kas saistiitas ar Vakardienu. ir taads labs teiciens jums visiem - Get Life ! :) jo manaami redzu ,ka truukst jums motivaacijas savai dziivei un esat kkur iestingushi vairaaku gadu vecaas nostaljgjijas ainaas :) paldies - lai Lenijs Kravitcs un Piraati ar jums ! ;)

skocha, 03.03.2008. 18:31:29
Komentāra reitings: 2.513

mjaaa, iedomajies..koncis kur visi apmekleetaaji skaidri:) tas buutu cits fiilings....pie ieejas alkometrs janoliek:)

dzēsts lietotājs, 03.03.2008. 18:32:26
Komentāra reitings: -1.814

germsburn86 nesaprotu, ko var vārīties? Lai tak citi cilvēki klausās to, ko viņi grib!! es nekādīgi nevaru iedomāties cilvēku kurš klausās KKO tikai dēļ stilla vai arī tas ir stillīgi, kkas taču taj mūzikā patīk un liek ķermenim trīcēt utt, takā es nezinu kā tas ir iespējams kko paklausīties ,kas tev nemaz nepatīk/nesaista... aj pilnīgs sviests - vecīt tu te ķecerējies pa tukšu bļodu. klausies savus slayerus, deep purple utt , kas ar tagad ir ļoti stilligi (nu klausīties visus vecos oldskūl rok utt) STILĪGI PATEICU? tagad tač visu, ko klausies var pielidzināt, ka tas ir stilģi, vispār visu, citi dara UN KO NEDARI tu ir masveidā stilīgi un modē - bābām patiks..

dzēsts lietotājs, 03.03.2008. 18:33:29
Komentāra reitings: 3.43

Kas vainas pa visu konča laiku izdzert pāris aliņus?

dzēsts lietotājs, 03.03.2008. 18:36:09
Komentāra reitings: 9.044

>>Garmiš kāds sakars tagad te bija garai dzīves lekcijai?
Skatīties nākotnē nenozīmē ignorēt vecos draugus un uzpeldēt, kad pašam izdevīgi.
Skatīties nākotnē arī nenozīmē noliegt pagātni.
Kas bijis tas bijis un radījis mūs par tieši tikpat burvīgiem vai mazāk burvīgiem cilvēkiem.

Un ar mūzikas skatuvi šai lekcijai,kā jau iepriekš minēju, vispār nav nekāda sakara.

>> Skocha, labs piemērs augstai ieejas maksai bija Guerilla Biscuits koncerts. Bija tie,kas gribēja, nevis tie,kuriem vajadzēja kārtējo ieganstu publiski aizlikt mūli.
Diemžēl ar dārgām ieejas maksām pašmāju grupām....nenotiktu nekas.
Bet mūsējās pat vis"afigennākās" tomēr nav ne uz pusi tik atvērtas,ģeniālas un kreatīvas kā kādas rietumeiropas grupas mazais pirkstiņš.
Mums te ir krū.

//Es tevi aicinu spēlēt, jo esi mans draugs un uz konci arī atnākšu tikai tāpēc.//

dzēsts lietotājs, 03.03.2008. 18:50:14
Komentāra reitings: 1.84

Nē tu neaizskāri manas jūtas, bet tavas jūtas aizskāru laikam gan :)

Vispār tagad būt NEstilīgam ir stilīgi, bet vispār tā var ieiet galējībās.

dzēsts lietotājs, 03.03.2008. 18:54:36
Komentāra reitings: -3.689

Tev nepietiek prātiņa,lai aizskartu manas jūtas ;)

skocha, 03.03.2008. 18:57:40
Komentāra reitings: 1.84

tiesi taa, izdzer paris alinjus, nevis pielej seju taa ka neko nesaprot:(

dzēsts lietotājs, 03.03.2008. 19:14:51
Komentāra reitings: -0.022

germsburn86 tu jau laikam esi pārgudrs un gudrību pilns, ka zināšanas jau par daudz un nav kur likt.
go on.

kurmix, 03.03.2008. 20:01:26
Komentāra reitings: 4.08

Runājot par sadzērušies cilvķiem končos. Pats ar draugiem šo to esmu organizējis un varu pateikt, ka vislabāk ir uztaisīt vienvirziena ieeju koncertā vai klubā, jo tad cilvēki nevar iet dzerstīties ārā, šmigu pie durvīm atņem apsargi, bet bārā aizliet muti , kur aliņš maksā nedaudz virs lata var atļauties tikai biezais...tas tāds mazs ieteikums konču rīkotājiem. Pozitīvi protams ja var uztaisīt koncertu bez alkohola, bet atceraties, ka tirgotāji bieži vien arī sponsorē pasākumus, bet klubos tas ir lielākais ienākumu avots...!

kampy, 03.03.2008. 20:18:26
Komentāra reitings: -1.906

nesaprotu iisti probleemas raksturu. kas grib, lai dzer, kas negrib- nedzer. ja iet uz koncertu piedzerties- taa jau ir konkreetaa cilveeka probleema un sekas izjutiis vinsh ne jau paareejie. par citu trauceeshanu koncertos- mani personiigi vairaak uzjautrina sadzeerushies zaalee vai zaales stuurii atpliisushi ljautinji, un lielaakaa dalja no vinjiem ir nevis biistami, bet vnk smiekliigi. ps: lielaako dalju no tiem, kas te tik traki breec par alkoholu- parasti koncertos redzu zem smagaam promileem. gribeetu redzeet, cik daudz cilveeku apmekleetu koncertu, kur nebuutu nekaadas iespeejas, ne ienest, ne iegaadaaties alkoholu. paceljat rokas, kas pashi nekad nav bijushi piedzeerushies kaadaa koncertaa. veel jau ir taada lieta kaa apsargi, kas var neitralizeet tos, kas, nekontroleejot sevi, saak apdraudeet citus. un ja kaads piedzeeries cilveeks ar savu aizdzerto skatienu ir par iemeslu nespeejai izbaudiit koncertu- nu tad jau pat ar trolejbusu nevar braukt, ja nu kaads bomziits apseezjas tuvumaa- brauciens sacjakareets. garmish: speshllll ieteikums tev- neviens neliedz tev dziivot savu naakotni un ideaalo dziivi, tikai tad labaak vairaak to arii dari, nevis pie katras iespeejas meegjini iebaazt citiem degunaa, ka citi taa nedara. katrs pats savas laimes kaleejs. nevienam ar varu nespiezj dariit to, ko vinsh neveelas. visu pasauli neizglaabsi taapat.
nez cik ilgi shis koments izturees nepaarstriipots...

ka_maz_neliekas, 03.03.2008. 20:27:39
Komentāra reitings: -2.118

nelauzjot ārā tiek zaudēti ap 70/80% iem koncertu apmeklējušo smēķētāji..diezgan pasnāvnieciski tā organizēt, un vispār tiks panākts tikai tas, ka vairāk ienesīs sevī, pat ja ar letālu iznākumu...
P.S. kaltuve nestrādā, ja nav ko kalt...

dravnieks, 03.03.2008. 21:33:58
Komentāra reitings: 18.07

un tā jau arī ir.
retais vēl iet uz koncertu.
vairums iet skatīties uz citiem.
kā tad tie citi uzvedās. ko dara. ko nedara. kas jauns vai, kas pa vecam.

te nu mēs esam. stulba latviešu tauta.
tā jau visu tur sauja cilvēku, bet nē. vajag cepties un dirst.
- oi tur kāds piedzēries un man tagad ir trauma. es nespēju vairs saķert veco laiku sajūtu. es nespēju atbrīvoties.
ko jūs diršat?

izlaidušies visi ir.
meklē kaut kādu atlasīto publiku. sterilos klubus un perfekto noti.
dirsā to visu.
dirsā jūs visus.
visus. visus!

pisiet sūdu muļķi.

āāāāāāā.

un tu bļeģ Leo Ķirsi tur augšā ar savu Tumora reklāmu nosit sevi.
Kā jūs vispār varat sludināt, ka spēlējat pankroku ar tumora piegaršu ja tādu huiņu mēdijos dzenat?

Pidarasau varza un vairāk nekas.
un ja kādam nepatika šis komentārs, tad lai izēd.

stulba, trula virtuālā caureja!

dzēsts lietotājs, 03.03.2008. 23:53:47
Komentāra reitings: 1.827

Izlasot pēdējo komentāru sagribējās pirmo Stooges ierakstu paklausīties.Hell Yeah !

sly moonlight, 04.03.2008. 05:51:27
Komentāra reitings: 0.361

wo dravnieks pasaka ko jēcīgu. Šī tēma būtu jāslēdz :D

dogs, 04.03.2008. 10:07:14
Komentāra reitings: 7.006

Dravniek:

Jā, es sajutos nedaudz aizskarts, jo tu manu pārliecību, ka var arī labi pavadīt laiku bez alkohōla, nosauci par "fōbiju" (nu lai arī būtu fōbija) un pārmeti tiem, kas nelieto alkohōlu, tātad arī man, ka mēs pasākumos radām pasivitāti.

Kāpēc es eju uz koncertiem? Pirmkārt, lai klausītos mūziku. Protams, klausīties var arī mājās vai darbā vai vēl kaut kur, bet dzīvais - tas tomēr ir dzīvais. Otrkārt, ja ir garīgais un atbilstoša mūzika, eju izārdīties, dejot, mošot vai kā tev labpatīk to saukt. Jo vislabākie konči ir tie, pēc kuriem nākamajā rītā sāp visas maliņas. Treškārt, lai satiktu draugus, paziņas, kurus nesatieku ikdienā (bet tam noteicošā nozīme, tikpat labi eju uz pasācieniem, kuros nevienu nepazīstu). No visa iepriekšminētā liekas ir pašsaprotams, ko es tur daru. Vārdu sakot, eju, lai patīkami pavadītu laiku.

Un kāpēc tu ej uz končiem, ja drīkst zināt? Es pieļauju, ka spēlēt...

Mana pārliecība ir tāda, ka ir grūti pateikt, vai cilvēks ir inteliģents, vai par tādu tikai izliekas ("pseidōinteliģents"), ja tas vispār ir iespējams. Un vispār nesaprotu, kāda mārrutka pēc tu šeit pieminēji inteliģenci. Bet nu tā tāda filosōfēšana ne pa tēmu.

Mani nekrata pats fakts, ka kāds kkur ir piedzēries. Mani krata tas, ka končos visi stāv ar savām fucking alus glāzēm un tas arī ir viss - stāv, un vēl pukst kko, ja mošojot esi kādam uzlecis uz kājas vai, nedo dies, pagrūdis un izlējis alu. Mani krata piecu cilvēku circle pit, kuros ieraut vēl kādu ir praktiski neiespējami. Mani krata tas, ka uz konci ierodas tikai pārdesmit cilvēku, jo par to pašu naudu labāk ir piedzerties. Mani krata tas, ka "vidējo aritmētisko" publiku interesē tikai "stāri". Cik cilvēku bija uz xDisneyx Depo? Cik mošoja pie Nagasaki Nightmare? Vai kāds tās grupas vispār atcerās?

"Veco laiku sajūta" bija mošs, vienalga vai kāds kur ir piedzēries vai nē. Šodienas sajūta ir "stāvētāji".

Man ir mana pārliecība, un, ja tev kas nepatīk, vari iepūst man.

PS. Cekule: par iPodu un kājeni tu nošāvi galīgi garām. Pirmkārt, man tas ir reliģijas jautājums. Otrkārt, man nafig tas sūds vajadzīgs, turklāt viņu pērkot es n-tās reizes pārmaksātu. Ja sagribēšu mp3 atskaņotāju, aiziešu un nopirkšu, po kādas firmas, man lietās ir svarīga to funkcionalitāte, nevis vai tas ir iPods, eKlozets vai xSausāAtejax.

dzēsts lietotājs, 04.03.2008. 10:26:53
Komentāra reitings: 3.545

man liekās ar tiem končiem ir tāpat kā ar hokeju, daļa iet tā lai pēc tam varētu detalizēti izvērtēt, daļa iet izplosīties, un daļai ir atkarība no alco. jā/jā, every weekend kodēji, pamēģiniet nedzert 2mēn, lomkas sāksies.

dravnieks, 04.03.2008. 10:43:32
Komentāra reitings: 3.545

ja tu būtu lasījis uzmanīgāk, tad būtu būtu arī sapratis, ka es saku to pašu ko tu.
un esmu pret pasivitāti. dīkstāvi. utt.


es eju tikai uz tiem kuros spēlēju. uz citiem nē. nespēju izturēt publiku. nespeju to izturēt pat tad kad spēlēju.

kāpēc spēlēju?
tāpēc, lai to patiektu arī cilvēkiem, kas nāk uz koncertiem. es skaidri un gaiši vienmēr pasaku, ka ja nepatīk var vākties laukā. nevajag skatītāju, bet gan klausītājus.

vispār ļoti daudziem cilvēkiem dzeršana nepiestāv.
nu tas tā.
un nepiestāv arī ņaudēšana par kādu, kas ir piedzēries un guļ. nu bļe, lai guļ, ja nemāk dzert.

dzēsts lietotājs, 04.03.2008. 11:21:17
Komentāra reitings: -3.757

Dravniek,ja tavus koncertus apmeklē visādi luņi kuri nekust ne no vietas un Tu arī nespēj viņus iekustināt ar savu mūziku vai ar kādām citām skatuves darbībām,tad izdari secinājumus cik draņķīga un garlaicīga tādā gadījumā ir tava mūzika un varbūt sāc domāt par profesijas maiņu.Viegli jau vainu noveltu ''uz stulbo publiku'' kura negrib ieklausīties.Galu galā 99 % visām šitām,tumšo katu,Depo,Saksafona,Torņa un vasaras festivālu pašdarbnieku grupelēm vajadzētu domāt par profesijas maiņu.Un vispār manis pēc Latvijā vispār varētu nenotikt nekādi tur lokālu grupu koncerti,jo nevienu latviešu grupu tāpat tā pa īstam nav vērts klausīties.Nu Ok Dambi vienīgi.
Lai tikai biežāk brauc igijipopi un nikikeivi,nafig visas šitās atbiras vajadzīgas.

dzēsts lietotājs, 04.03.2008. 11:32:45
Komentāra reitings: 0

bāc Dravniek, es Tevi mīlu pēc tā komenta par Tumoru...

a kas ir viņu panākumu avots, vot, TO es nesaprotu...

dogs, 04.03.2008. 12:15:51
Komentāra reitings: 2.935

Ta tev jau sen kā plusi salikti ;D

Ņaudu tāpēc, ka kretinē tādi, kas tikai pielejas un neko nedara, un tādu paliek ar vien vairāk. Tikpat labi var palikt mājās un dzert tur. Atvainojos par savu nesunisko uzvedību.

dzēsts lietotājs, 04.03.2008. 12:32:43
Komentāra reitings: 0.034

Man patīk darīt, strādāt un vīkdendā pielieties.
vai tur ir kas slikts?

ja būtu laba mūzika un labs šovs, cilvēks netērētu savu koncerta laiku stāvot garajā rindā pie bāra,
bet stāvētu siekalu un žokli atkāris skatoties grupu.

ka_maz_neliekas, 04.03.2008. 12:39:55
Komentāra reitings: 5.215

tā vienkārši ir depresīvo latviešu mentalitāte-saule maz un alus daudz!

dravnieks, 04.03.2008. 13:08:50
Komentāra reitings: 0.598

pirmkārt. man nav "savi" koncerti.

otrkārt nekad nesalīdzini mūziku

un treškārt profesija būtu jāmaina drīzāk tiem, kas nāk uz koncertiem, nesaprasdami ar kādu mērķi viņi vispār tur ieklīduši.


un jā mēs spēlējam garlaicīgu, egoistisku pankroku.
un tākā pankroks jau sen kā no modes laukā, tad ir kā ir. paliek tik tie daži, kam vēl kaut, kas interesē.

vispār brīnums kā tik aprobežots cilvēks klausās Keivu.
get ready to shoot your self!


-

tumora panākumu avots ir divu brāļu tētis un barīņs patrulu bērnu, kas nekad nav dzirdējuši PIL.

dzēsts lietotājs, 04.03.2008. 13:29:21
Komentāra reitings: -1.861

nu nu mazulīt.
nesprēgā.
panku jau sen padara interesantāku - ar elektroniku, vai kaut vai ar ska. problēma ir spējās vai vēlmē.
bet lielākajai daļai ir svarīgāks 2 l Rubenis un pagrabs kurā vālēt jau sen izdragātus 4 akordu riffus.
attieksme.

viens tētis nesapulcētu baru mazu meiteņu uz viņu koncertiem. vai sapulcētu?

žēl,ka Tev nav savu koncertu.

cilvēks vairs nesaprot ko gaidīt no koncerta,ja dzird labu, bet atnāk un dzird pilnīgu mēslu.

un šitā masveida post rock grupu pilnīgās spēlēt nemācēšanas tušēšana ar delay padara visu vēl skumīgāku..

un shoot myself nedarīšu.
šitie emo joki ar šaušanos un vēnu griešanu lai paliek Tavam mazajam bērna prātiņam.

dravnieks, 04.03.2008. 14:03:38
Komentāra reitings: -1.861

tu esi muļķe vai akal?

dzēsts lietotājs, 04.03.2008. 14:11:12
Komentāra reitings: 1.861

tev ir slikts garastāvoklis vai arī vēlies šo forumu pielīdzināt alt.lv gānīšanās maratonam?

rxx, 04.03.2008. 14:21:14
Komentāra reitings: -1.844

Tumors ir foršs. Un vismaz daļa no tā panākumiem ir pateicoties vienmēr lieliski sagatavotajām preses relīzēm un unikālajam (vismaz lokāli) tēlam kā tādam.

Nezinu, vai vēl ir, bet nu viņiem draugos iekš pleilistes bija beigi foršā pasaka par Tumoru vai kaut kā tā... Ar tajos dažos pasākumos, kur es esmu viņus redzējis nekad nav šitā situācija "Sveiki, mēs esam grupa [nosaukums], mēs nospēlēsim dažas dziesmas. Paldies.", Tumors paņem. Tā ir tā Tumora izjūta.

Es nevaru nosaukt sevi par viņu fanu vai kaut kā, bet nu par viņiem es tomēr zinu biš vairāk nekā par pārējām ciktur latviešu grupiņām. Un tas ir grupas darba rezultāts. Cik vēl grupām ir šāds te Leo Ķirsis, kurš rūpējas par to, lai kaut kas būtu zināms, cik vēl grupas es esmu dzirdējis kaut vai tajā pašā Pagrabā? Nu ir pie PR jāstrādā. protams, tas uzreiz izsauc visādu kapitālisma nīdēju činkstēšanu, taču tādu subjektu ir samērā maz un tie parasti nav tie maksātspējīgākie.

garmish, 04.03.2008. 14:21:17
Komentāra reitings: -2.28

jap ,neko nejeedzu (bla-bla).. kaut arii bija moraale -nevis veleshanaas ''glaabt pasauli'' man juus neviens neintereseejat (saaku saprast vismaz), laikam gan tapec ka viss beidzas ar totaalu piedzershanos .. un liidziigi kaa tas viss saakaas. shii bija personiiga info , kuras rezultaat jebkursh ,nesaistiits ar sho ,var likt man minusu ,sakaraa ar ''offtopic'' vai kaa to sauc juusu dziivee - virtualajaa pasaulee.

dravnieks, 04.03.2008. 14:36:19
Komentāra reitings: 0.385

nē. es jūtos slims.

un leo ķirsis ir tumora vokāls. nevis mistiks radījums no bezdzimuma cilvēka pakaļas.



dzēsts lietotājs, 04.03.2008. 14:39:18
Komentāra reitings: 0.385

Tumors galīg, galīg nav foršs.

dzēsts lietotājs, 04.03.2008. 15:25:33
Komentāra reitings: -1.861

hmmm....vai nu Tev ir personības dubultošanās Garmish, vai Tu esi atgriezies ĻOTI dziļā bērnībā.


dogs, 04.03.2008. 16:57:30
Komentāra reitings: 1.459

Piekritīšu Reinim - Tumoram ir PR. Un iešu vēl tālāk - Tumors ir PR un nekas vairāk. Tāpēc klausīšos viņus tad, kad kāds par viņiem pateiks "eu, paklausies šito, baigi labais" nevis "eu, paklausies šito, viņi ir tādi un šitādi". Reklāmu tāpat ir līdz kaklam.

rxx, 04.03.2008. 17:20:43
Komentāra reitings: -1.459

Taču jāatzīst, ka "eu, paklausies šito, baigi labais" cilvēku ir stipri mazāk kā "eu, paklausies šito, viņi ir tādi un šitādi" cilvēku, tādēļ būtu visai stulbi kaut kādā veidā braukt virsū tiem, kas šo situāciju ir pamanījuši un izmanto. :)

adellada, 04.03.2008. 17:22:48
Komentāra reitings: 0.376

Nekomentējot neko citu, bet atsaucoties vienīgi uz to tēmas novirzienu par mošošanu koncertos.
Es esmu meitene un koncertu tiešām izbaudu labāk stāvot malā nevis metoties iekšā mošingā, protams, nedaudz zaudēju koncerta burvību, bet vismaz esmu ar visiem zobiem mutē un bez zilumiem. Jo tas kā mošo džeki = cepuri nost, bet ne meiteņu lietas tās ir. [kaut kāds ska koncītis, kur visi priekā lēkā neskaitās] Un ja vēl mošotāji ir manāmi sadzērušies, tad pat ja es būtu džeks - starp viņiem, izbaudīt mūziku, nelīstu ne pa kam.

dzēsts lietotājs, 04.03.2008. 19:00:03
Komentāra reitings: 1.73

Tam nav nekāda sakara ar modi,viss,ko saku,ka tava ''dižā grupa'' droši vien vienkārši ir kārtējais monotonais draņķis kurš patīk diviem nelīdzsavrotiem dīvaiņiem un Tu droši vien esi kārtējais nemākulīgais puskoka lēcējs bez mazākās paškritikas devas kurš domā,ka cilvēki ir pārāk stulbi,lai uztvert tavu ''dižo mākslu'' un tava grupa ir tāds kā lokālais Velvet Underground.Zinu es tādus purnus.
Bai ze vei es kalusos visu sākot no Vūdija Gutrī un Ornette Coleman un beidzot ar Teenage Jesus And The
Jerks un Cro-Mags tā kā nedzen man te sviestu.
Mani nekas neaizrauj tik ļoti kā izteikti aestētiska mūzika,bet man riebjas stulbi,infantili,uzspēlēti un garlaicīgi,monotoni draņķi un to var piedēvēt 99 % visām tām sauktajām Latvijas ''pankroka'' grupām.

kmataj_genf, 05.03.2008. 01:07:47
Komentāra reitings: 0

ei nost, izlasīju šito "diskusiju" un esmu gar zemi. jūs visi esat (ārprātīgi) smieklīgi!


Reklāma
Padalies priekā
loli ==> xzy.cz/2333 <== ==> wts.la/wfelq <==

Georgepar

loli ==> xzy.cz/2333 <== ==> wts.la/wfelq <==

Georgevof

Коммерческий автотранспорт в лизинг: улучшите бизнес с минимальными вложениями лизинг коммерческих автомобилей для юридических лиц <a href=kommercheskij-transport-v-lizing0.ru>kommercheskij-transport-v-lizing0.ru</a> .

lizing_kommercheskogo_avto_yger


ienāktreģistrēties