
Pilsētas jaunieši centīsies izzināt - kā jūtas valcēnietis Valkā
Valkas pilsētas domes preses sekretāre Inguna Medne, 19.02.2008., 11:15Valkas pilsētas Jauniešu dome, sadarbībā ar biedrību „Jauniešu klubs „Pēda”” un biedrību „Latvijas - Igaunijas institūts”, ir uzsākusi gatavošanos konferencei „Kā jūtas valcēnietis Valkā”, kas ir plānota šī gada marta beigās.
Lai noorganizētu šo forumu, no 19.februāra līdz 3.martam, notiks pilsētas iedzīvotāju aptauja par dažādiem aktuāliem jautājumiem - veselības aprūpe, izglītība, darbs, brīvais laiks un pilsēta (saimnieciskie jautājumi).
Lai gūtu atbildes uz daudzajiem jautājumiem, jaunieši ir izstrādājuši speciālas anketas, ko nogādās dažādās iestādēs un izplatīs iedzīvotājiem.
Ceram uz iedzīvotāju atsaucību un ieinteresētību!
Aktualitātes forumā
Padalies priekā
спа салон для пары
Franziska
1с бухгалтерия купить программу цена москва <a href=programmy-1s11.ru>programmy-1s11.ru</a> .programmi 1s_xrea
XVII century was Nicholas Jarry <fr>.Universalqgk